Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy

  Francie, Paříž a okolí, Paříž
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

STANETE SE SOUČÁSTÍ DETEKTIVNÍHO PŘÍBĚHU ...
Ze zápisu Leonardova deníku:
'Čím dál častěji pracuji do brzkých ranních hodin a snažím se dokončit svůj létací stroj, který doufám, brzy ohromí celý svět. Když si představím, že bych mohl být prvním člověkem, který se vznese až k nebi jako pták, ježí se mi všechny chlupy na těle! Včera se mi ale stalo hrozné neštěstí!!! Nějaký ničema se mi během mého odpoledního šlofíku pokusil plány ukrást. Naštěstí jsem se během jeho loupeže vzbudil a on utekl. Než ale zmizel, vzal jeden útržek, bez kterého se mi vzlétnout nikdy nepodaří! Musím se vydat v jeho stopách a snad jej brzy najdu!“

Leonardo útržek hledal po zbytek svého života, avšak neúspěšně. My jsme náhodou během našich cest zjistili, že se útržek dostal až sem do Paříže. A co na něm tedy bylo? To se nám zatím rozluštit nepodařilo. Útržek se za ta staletí stal nečitelným! Spolu s útržkem jsme ale objevili i jakousi hádanku. Někdo zřejmě našel útržek ještě před námi a jeho text zašifroval tak, aby jej nemohl nikdo přečíst. Zkoušeli jsme hádanku vyluštit, ale sami na to bohužel nestačíme.

Pomůžete nám tajemství Leonardova létajícího stroje vyřešit? Štědře se vám odměníme!

První úkol pro Vás, milé děti, ještě před odletem! Napište nám rukou nebo na počítači alespoň 15 vět proč a na co se těšíte do Paříže. Tento text odevzdejte paní průvodkyni na letišti a získejte za něj 3 zlaté mince! Inspirujte se například u malé Elišky, která naši soutěž vyhrála.

více méně

1 den
Cesta do Paříže, kouzelná čtvrť Montmartre
Setkání naší cestovatelské skupiny na letišti, odbavení, přílet do Paříže a přejezd soukromým transferem na hotel.

V podvečer se vydáme na procházku úzkými uličkami malebného Montmartru. Domy umělců, kavárničky a vůně francouzské kuchyně z něj dělají nejromantičtější pařížskou čtvrť.
Užijeme si výhled na Paříž i bělostně zářící baziliku Sacré-Couer, povíme si pikantnosti ze světa kabaretu Moulin Rouge a v některé z místních restaurací ochutnáme vyhlášenou francouzskou kuchyni.

2 den
Celodenní zábava v Disneylandu a Walt Disney Studios, večerní ohňostroj
Po snídani na všechny čeká jediný důležitý úkol. Užít si opravdovou zábavu v Disneylandu. Z nepřeberného množství atrakcí si vybere úplně každý. Zábavu zažijete ve strašidelném domě, na horské dráze Indiana Jonese, ve světě Pirátů z Karibiku nebo v ponorce Kapitána Nema. Malé princezny se pozdraví s Popelkou nebo Šípkovou Růženkou a celý den mohou nosit princeznovské šaty.

Pro starší děti doporučujeme návštěvu Walt Disney studií. Seznámíte se s filmovými efekty, stanete se na pár minut myšákem z animované pohádky Ratatouille, zažijete volný pád výtahem v opuštěném hotelu nebo střet vesmírné lodi s meteoritem.

Závěrečná show v pozdních večerních hodinách s ohňostrojem a hudební projekcí bude úžasným zakončením pohádkového dne.

3 den
Výlet do ZOO a botanické zahrady, Muzeum evoluce, Latinská čtvrť, katedrála Notre-Dame, La Conciergerie, muzeum Louvre, Tuilerijské zahrady, virtuální let nad Paříží, plavba lodí po Seině
Po snídani zamíříme do veřejného parku a současně botanické zahrady Jardin des Plantes. Součástí je i malé pařížské ZOO, druhé nejstarší na světě. Užijeme si exotickou přírodu ve sklenících i malý přírodní labyrint. Za deštivého počasí se schováme do jedinečného Muzea evoluce s exponáty desítek zvířat všeho druhu.

Na oběd se vydáme do Latinské čtvrti. Kde jinde, než právě tady, můžeme ochutnat tradiční francouzské speciality: cibulačku, šneky po burgundsku nebo lahodná žabí stehýnka.

Na ostrově Île de la Cité si prohlédneme opravu jednoho z největších pařížských klenotů, katedrály Notre-Dame, kterou proslavit příběh krásné cikánky Esmeraldy o ošklivého Zvoníka. Projdeme se okolo středověké královské pevnosti La Conciergerie i po nábřeží řeky Seiny. Vydáme se také k jednomu z největších a nejslavnějších muzeí světa, k Louvru. Koho už budou bolet nožičky, může si odpočinout v nedalekých Tuilerijských zahradách.

Chtěli jste se někdy proletět vzduchem jen tak, bez křídel? Pak máte jedinečnou příležitost! Ve virtuálním světě se vznesete vzhůru do oblak, nad střechy Paříže a zažijete skutečné dobrodružství (pro děti od 120 cm).

Na závěr dne se nám kouzlo Paříže představí z jiného úhlu. Během projížďky lodí po Seině uvidíme všechny významné pařížské památky a především Eiffelovu věž. A pak už dobrou noc!

4 den
Eiffelova věž, Martova pole, Invalidovna, Muzeum objevů, vyhlášení vítěze, cesta domů
Po snídani se necháme proskleným panoramatickým výtahem vyvézt do výšky 276 metrů na vrchol Eiffelovy věže. Uvidíme nejen do širokého okolí, ale také do útrob této majestátní konstrukce.

Po stopách francouzského generála a císaře, Napoleona I., se vydáme procházkou po Martových polích, okolo Vojenské akademie až k majestátní budově Invalidovny. Právě zde, pod zlacenou kupolí chrámu, odpočívá v sarkofágu tělo tohoto geniálního stratéga a vojevůdce. Za deště se schováme do Muzea objevů, kde odhalíme tajemství vědy a techniky.

S Paříží se na závěr rozloučíme na slavném bulváru Champs-Elysées a pohledem na velkolepé secesní průmyslové paláce a Napoleonův Vítězný oblouk.

Poté nás už čeká návrat na hotel, přejezd objednaným minibusem na letiště a zpáteční let domů..

SKUPINA 8 - 15 OSOB | PROFESIONÁLNÍ PRŮVODCE | ZACÍLENO NA ZÁŽITKY | 100% POJIŠTĚNÍ PROTI ÚPADKU

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenka včetně palivových poplatků
3x ubytování ve 3* hotelu
3x snídaně
průvodce po celou dobu zájezdu
transfer z/na letiště
zavazadlo příruční do 8-10 kg
pojištění proti úpadku CK
výhru pro výherce naší hry
sleva 500 Kč pro děti do 12 let

Kde budete ubytovaní?
hotel 3* v Paříži s vlastním sociálním zařízením
na hotelu je k dispozici TV, Wi-fi, ručníky a fén (dle typu hotelu)
nedaleko hotelu jsou obchody s potravinami a restaurace

Základní cena nezahrnuje

cestovní pojištění
vstupné do památek a atrakcí
dopravu po Paříži a do Disneylandu, 30 EUR
společný oběd v typické francouzské restauraci
odbavované zavazadlo do 20-23 kg, 1 800 Kč

doporučené kapesné včetně dopravného, 170 EUR

Jak to bude s jídlem?
snídaně formou bufetu
oběd během programu, tříchodové menu od 14 do 25 EUR
večeře v restauraci nebo nákup v supermarketu
Vstupné do památek, muzeí a atrakcí
Vstupenky je možné objednat u naší cestovní kanceláře nebo s ohledem na počasí v Paříži přímo u průvodce.
Vstupenky, které je nutné objednat předem, rezervujte prosím u nás co nejdříve s ohledem na omezený počet míst.
Studenti do 25 let mají po předložení dokladu totožnosti (OP/ PAS) vstup do státních památek jako muzeum Louvre, zámek Versailles,
Invalidovna nebo Pantheon zdarma.

plavba lodí po Seině, 15 EUR
vstupné na Eiffelovu věž, 2. patro výtahem - 16,60 EUR, 3. patro výtahem - 25,90 EUR, 2. patro pěšky - 10,40 EUR - na místě
Disneyland Park, 1 park/ 1 den, dospělý - 1 960 Kč, dítě 3 - 11 let - 1730 Kč - doporučujeme objednat předem u CK
Disneyland Park a Walt Disney Studio, 1 den/ 2 parky, dospělý i dítě - 2 390 Kč - doporučujeme objednat předem u CK
Jardin des Plantes ZOO, 13 EUR - dospělý, 10 EUR - děti a studenti do 25 let
Jardin des Plantes Galerie evoluce, 10 EUR - dospělý, 7 EUR - děti a studenti do 25 let
virtuální let nad Paříží, 420 Kč

Cestovní zavazadla

zavazadlo v ceně zájezdu - zavazadlo příruční (kabelka, batoh, notebook), o rozměrech daných leteckou společností a to včetně koleček a rukojeti

zavazadlo za příplatek 1 800 Kč - zavazadlo odbavované (kufr, cestovní taška), do maximální hmotnosti 20-23 kg

Přečtěte si více o cestovních zavazadlech a dokladech

Informace o přesných váhových a rozměrových limitech zavazadel Vám budou sděleny v cestovních pokynech, které od nás
obdržíte 10 dní před zájezdem nebo na vyžádání u cestovní kanceláře.

Cestovní doklady

Občané České republiky mohou v rámci EU cestovat pouze na platný občanský průkaz. Každý občan (tedy i nezletilý) je povinen mít u sebe platný cestovní doklad. Občané jiné země jsou povinni si pasové a vízové povinnosti ověřit na svém příslušném úřadě.

Důležité informace
Program zájezdu výše uvedený je pouze orientační a může se změnit v závislosti na aktuálních okolnostech. Absolvování programu s průvodcem není povinné. Zájezd bude realizován po naplnění minimální kapacity. Program prvního a posledního dne bude uzpůsoben aktuálním časům letů. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud v programu není uvedeno jinak. Veškeré vstupy do památek, vinařství, atrakcí apod., které se objednávají u CK Cestomilové, nelze garantovat při pozdním nákupu. Ceny vstupů, ochutnávek a degustací jsou orientační a budou upřesněny v cestovních pokynech. Rezervaci zájezdu doporučujeme co nejdříve, cena je závislá na aktuálních cenách letenek a ty s blížícím termínem rostou.

Povinné smluvní údaje
Služby cestovního ruchu se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce. Poskytují se jako skupinové služby. Velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb. Tento zájezd není obecně vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí. Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Minimální počet osob k uskutečnění zájezdu je 6 (v případě zájezdů na míru nebo VIP zájezdů je počet osob dán dle domluvy).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Cestomilové, IČ: 03617751. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Paříž a okolí
  • Místo dle CK: Paříž

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 661 142
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy
  Francie, Paříž a okolí, Paříž

Cena
13 601 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 661 142

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 601 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 4 dny
0
890 Kč