Paríž & Disneyland

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Paríž & Disneyland

  Francie, Paříž a okolí, Paříž
Původní cena
19 171 Kč/os

Cena
16 357
(642 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 426
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Úvod

4-dňový letecký zájazd.

Úvod

V rozprávkovom zábavnom parku Disneyland nachádzajúcom sa v blízkosti Paríža sa sny všetkých detí i dospelých premieňajú na skutočnosť! Prenesieme Vás do rozprávky prostredníctvom piatich čarovných krajín, pričom jeho návšteva garantuje množstvo nezabudnuteľných zážitkov, úžasnú atmosféru a skvelú zábavu. Je už iba na Vás, či si urobíte fotografiu s krásnou Snehulienkou alebo legendárnym Mickey Mouseom. A samozrejme, počas prehliadky mesta uvidíme i najdôležitejšie parížske pamiatky. Na záver si dáme spoločný snack - francúzske palacinky ''Crepes''.

Ubytovanie

3x v hoteli 3/4*.

Stravovanie

3x raňajky.

Poznámka

Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava

Letecky.

1. deň

Transfer na letisko vo Viedni, odlet do Paríža. Po prílete autokarová prehliadka francúzskej metropoly (Latinská štvrť, Notre Dame, Sainte – Chapelle, Justičný palác), fakultatívne plavba loďou po Seine, transfer do hotela, ubytovanie.

2. deň

Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), v neskorších večerných hodinách návrat do hotela. 

3. deň

Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), možnosť individuálnej návštevy Asterix Parku, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň

Raňajky, odchod do Paríža – pešia prehliadka mesta (Eiffelova veža), v popoludňajších hodinách transfer na letisko, odlet z Paríža, prílet do Viedne, transfer do Bratislavy. 

Základní cena zahrnuje

Leteckú dopravu na trase Viedeň – Paríž – Viedeň, servisné poplatky, transfer Bratislava – Schwechat - Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, okružnú prehliadku Paríža, 3x ubytovanie v hoteli 3/4* s raňajkami, sprievodcu CK. 

Základní cena nezahrnuje

Za 1/1 izbu 180 EUR.Vstupy do zábavných parkov, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Satur Travel, IČ: 35787201. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paríž

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 737 426
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Paríž & Disneyland
  Francie, Paříž a okolí, Paříž

Původní cena
19 171 Kč/os

Cena
16 357
(642 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 426

Zájezd

osoba na pevnom lôžku
2
642,16 EUR
príplatok za 1x PCR test - osoba
0
49 EUR
príplatok za 1x Antigén test a manažment termínu testovania - osoba
0
15 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
12 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
9,2 EUR
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
6 EUR