Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas

  Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi, Abu Dhabi, Saadiyat Island

5/5

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas

    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi, Abu Dhabi, Saadiyat Island
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Exklusivní resort, který se skládá z hlavní budovy a komplexu soukromých vil, leží u nádherné písečné pláže na ostrově Saadiyat! Z jeho oken se Vám naskytne výhled na prestižní golfový klub Saadiyat Beach Golf Club!

Přehled

nádherná písečná pláž 18jamkové golfové hřiště pro náročné pro rodiny s dětmi Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Abu Dhabi - Saadiyat Island cca 90 minut od letiště v Dubaji

Poloha

Abu Dhabi, Saadiyat Island. Resort otevřený koncem roku 2011, leží přímo u písečné pláže a nedaleko golfového hřiště. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 25 minut jízdy, od letiště v Dubaji cca 90 minut jízdy, 7 minut od centra Abu Dhabi a 10 minut jízdy od zábavního Ferrari World Parku a vodního parku Yas Waterworld.

Vybavení resortu

306 pokojů, suite a vil různých kategorií. Klimatizace, 3 restaurace, kavárna, bar, 3 bazény, dětský bazén, Atarmia Spa, vodní sporty, fitness, kajaky, tenis, golf, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Park pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost přistýlky.

Park pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

Park pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze - formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Názor CK

Exklusivní resort, který se skládá z hlavní budovy a komplexu soukromých vil, leží u nádherné písečné pláže na ostrově Saadiyat! Z jeho oken se Vám naskytne výhled na prestižní golfový klub Saadiyat Beach Golf Club!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů a suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Abu Dhabi, Abu Dhabi - Saadiyat Island
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 071 713
dnes 12–18 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Abu Dhabi

5/ 5 3 recenzí


Jitka Pacalová prosinec 2015
Prohlídka hotelu Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas *****. Hotel jsem navštívila v rámci infocesty po SAE. Patřil k těm nejlepším.... celá recenze


Soňa H. září 2015
Príhlídka hotelu Park hyatt Abu Dhabi HOtel and Villas *****. Hotel ležící na ostrově Saaydiat, cca 500m od pobřeží Abu Dhabí, hotel je obklopen krásnou zahradou a golfovým hříštěm. Hotel je p... celá recenze


Maťa únor 2012
Prehliadka hotela Park Hyatt Saadiyat Island. Novopostavený 5* hotel nachádzajúci sa v Abu Dhabi. Otvorený 1.11.2011 na rozlohe 75.000m2, z toho 22.000m2 záhrad. Leží na prírod... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas
    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi, Abu Dhabi, Saadiyat Island

Cena
38 660 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 071 713

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
38 660 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
11 360 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 090 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
775 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 5 dní
0
790 Kč