Parkhotel HARRACHOV

  Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Harrachov

5/5

Parkhotel HARRACHOV

    Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Harrachov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, místní poplatek, možnost využití herny a stolního tenisu, parkování.

Balíček 2

Cena pobytu Pobyt pro seniory 55+ (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x za pobyt kávu (pro děti horkou čokoládu) a dezert, 1x vstup do sklárny a pivovaru Novosad, ZDARMA: zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu, odvoz do hotelu z vlakového nebo autobusového nádraží a zpět, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.

Balíček 3

Cena pobytu Podzimní houbaření na horách (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x kávu nebo čaj a sendvič s sebou do lesa, zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu, turistickou mapu, zapůjčení sušičky hub, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.

Balíček 4

Cena pobytu Zimní radovánky s dětmi (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x svařené víno (pro děti čokoláda) a dezert, 1x vstup do sauny (60 min./pokoj/pobyt), zapůjčení bobů a sáněk, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.

Balíček 5

Cena pobytu Jarní detox na horách (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x sklenka sektu na hotelovém baru (pro dítě nealko nápoj), 1x vstup do sauny (60 min./pokoj/pobyt - jen dospělí), 1x masáž (30 min. - jen dospělí), 1x vstup do sklárny a pivovaru Novosad, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.

Balíček 6

Cena pobytu Léto v pohybu (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x zapůjčení kola nebo koloběžky, 1x vstup do sklárny a pivovaru Novosad nebo 1x vstup na bobovou dráhu (2 jízdy), turistickou mapu, zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.

Balíček 7

Cena pobytu Bílé Vánoce (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní Štědrovečerní večeře), 1x svařené víno nebo punč (pro děti horká čokoláda), zdarma zapůjčení bobů a sáněk, Harrachov Card (karta plná výhod), WI-Fi, parkování.

Balíček 8

Cena pobytu Veselé Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x láhev sektu na pokoj, 1x vstup do sauny (60 min./pokoj/pobyt), kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování. BONUS: sleva 10 % na masáž.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nově zrekonstruovaný hotel je ideální volbou pro vaši aktivní dovolenou v zimě i v létě. Je to skvělé místo pro relaxační a aktivní pobyty uprostřed nádherné horské krajiny.

POLOHA

Nachází se v klidné části obce Harrachova (Rýžoviště), na okraji lesa, v nadmořské výšce 700 m n. m. Tato lokalita hotel předurčuje k rodinným dovoleným, pořádání firemních setkání, kongresům, teambuildingových nebo outdoorových akcí. Nejbližší skiareál Harrachov je ve vzdálenosti 500 metrů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotelová restaurace, směnárna, hotelový trezor, výtah, lobby bar, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, úschovna zavazadel, úschovna kol a lyží, terasa, zahrada, pro děti - venkovní hřiště (trampolína, houpačky, ruské kuželky, pétanque), vybavená herna (včetně TV s pohádkami), kreslírna; wellness centrum (sauna, infra sauna, masáže, relaxační místnost), sportovní aktivity, knihovna, parkování. Budova s pěti patry je rozdělena na 2 části, v části A je výtah a v části B není výtah.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3, 4 a 5lůžkové pokoje s výhledem do lesa bez balkónu (Superior), nebo s výhledem do údolí s balkónem, 6 a 7lůžkové apartmány (kuchyňka, výhled na Černou Horu), rodinný apartmán (kuchyňka, gauč, balkón, výhled na Černou Horu), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT. 3 a 5lůžkové pokoje jsou bez balkónu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), večeře (výběrem z jídelního lístku nebo bufet vč. 1x nápoje (pivo, víno, nealko)), dětský jídelníček.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: stolní tenis, stolní fotbálek, air hokej, hrací automaty; v okolí: golf, bobová dráha, bowling, adrenalin monkey park, bunjee jumping z televizní věže v Harrachově, vertical park, čtyřkolky, koloběžky, tenis, přírodní koupaliště Zákoutí, hravý park Tři věže, lanové centrum, značené turistické trasy pro pěší i cykloturistiku, skiareály (Harrachov, Rýžoviště (Čertova hora) - 500 m, Skiareál Amálka - 500 m, Hilbert - 3,6 km), běžkařské tratě.

DOPRAVA

Vlakem nebo autobusem. Vlakem - cílová zastávka Harrachov, poté pěšky 5,3 km do hotelu Autobusem - cílová zastávka Harrachov, hotel FIT - FUN, poté 290 metrů do hotelu

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní, vstup do sauny.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, místní poplatek (17,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Krkonoše

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 828 670
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Liberecký kraj

5/ 5 10 recenzí


Kristýna únor 2020
Parkhotel *** Harrachov - naprostá spokojenost!!!. Byli jsme velice spokojení s celým pobytem! Jezdíme do tohoto hotelu již několikátým rokem a naprostá spokojenost! Velice ochotný ... celá recenze


Alča K. únor 2020
Parkhotel Harrachov. Naprostá spokojenost - milý pracovní kolektiv, mnoho vyžití... celá recenze


V. Votoček červen 2019
Poděkování. Díky personálu za příjemný pobyt,speciélně výtečné kuchyni vedené šéfem Jaroslavem.Hotel jako celek má u Nás vysoké hodnocení. E.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Parkhotel HARRACHOV
    Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Harrachov

Cena
3 500 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 828 670

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 500 Kč
příplatek za psa/kočku - celá ubytovací jednotka
0
750 Kč
příplatek za parkování osobní auto - celá ubytovací jednotka
0
375 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus - za osobu
2
160 Kč