Patince - Olive Family Resort, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

Patince - Olive Family Resort, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince
Číslo zájezdu: 1 857 982
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět, velmi vhodné pro rodiny s dětmi.
CK TIP. Sleva 7=5 po celou sezónu 2021.

Pobyty 8 dní/7 nocí SOBOTA - SOBOTA s volným vstupem na letní termální koupaliště a Tobogánový svět. V ceně dále polopenze, povlečení, parkování, úschova vlastních kol, Wi-Fi připojení, místní poplatek.
Kompletně zrenovovaný objekt se nachází cca 100 m od zadního vchodu do areálu letního termálního koupaliště v Patincích. Pobyt se zvířetem není povolen. V budově penzionu je k dispozici recepce, jídelna, klubovna s TV, stolní tenis, venkovní ohniště - grilování. V celém objektu je Wi-Fi připojení k internetu (v ceně pobytu). Kromě standardních pokojů jsou k dispozici také rodinné buňky (2 pokoje vždy se společným příslušenstvím, 2+3, viz podrobný popis v sekci ubytování). V areálu koupaliště jsou tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště. Ve Wellness hotelu Patince jsou k dispozici další služby za poplatek: bowling, sauny a solárium, fitnesss, masáže, bar, vinárna, kavárna a restaurace aj.
Koupání: letní termální koupaliště s několika bazény a Tobogánový svět (cca 100 m od penzionu, v ceně pobytu). Vstup na termální koupaliště je zajištěn náramkovým systémem. Tímto způsobem pobyt na koupališti je možné neomezeně přerušovat.
Patince leží na levém břehu Dunaje, cca 14 km od Komárna a jsou známé především svým rekreačním areálem s termální vodou. V AREÁLU LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ se nachází 5 bazénů: sportovní bazén pro plavce (42 x 20 m, hloubka 115-180 cm), dětský bazén pro nejmenší děti s teplotou vody 27-30°C (10 x 20 m, hloubka 20-40 cm), rekreační dětský bazén pro větší děti a neplavce s teplotou vody cca 28°C (17 x 18 m, hloubka 60-100 cm), odpočinkový sedací bazén s termální vodou o teplotě 30-34°C (16 x 18 m, hloubka 90 cm), plavecký bazén s termální vodou 27-29°C (12 x 18 m, hloubka 150 cm). TOBOGÁNOVÝ SVĚT – 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky) a dopadový bazén cca 10 x 12 m.
Letní veřejné koupaliště je ZDARMA pro klienty ubytované v Olive Family Resortu. Vstup na letní koupaliště (7:30-20:00) a na Tobogánový svět (10:00-19.00).
V nedalekém WELLNESS HOTELU PATINCE je bazénový a saunový svět (cca 100 m, extra vstupné, se slevou 30%). BAZÉNOVÝ SVĚT: termální bazény, vířivky, perličkové koupele, klidový sedací bazén, vodní masážní děla, vodní hřib, vodní jeskyně, hydromasáže, plavecký protiproud, dětský bazén s tobogánem. SAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledová místnost, vířivá vana, Kneippova koupel. Dále různé druhy masáží, včetně relaxačních i reflexních, zábaly, různé druhy koupelí, kosmetika aj.
30% sleva pro klienty CK z celodenního vstupu do Bazénového světa Wellness-Centra Patince, děti do 6 let zdarma (v doprovodu dospělé osoby).
Zaměření termálního areálu Patince:
- příznivé účinky na celý lidský organismus
- pohybový aparát a jeho choroby

Stravování

polopenze - Stravování zajištěno v budově penzionu, polopenze servírovaná.
Snídaně jednotná, rozšířená - kontinentální, večeře jednotné menu (2 chody, polévka + hlavní jídlo). Dětská porce pro dítě 2-10 let.

Ubytování

pension - 2-lůžkový pokoj se sprchou/vanou a WC, manželskou postelí, lednička, LED/TV s rádiem a zabudovaným Wi-Fi, ventilátor. Některé 2-lůžkové pokoje jsou větší, s možností až 2 přistýlek (přistýlky formou rozkládacího křesla). Minimální obsazenost pokoje jsou 2 osoby, u většího pokoje 3 osoby, maximálně 4 osoby.
Rodinná buňka (dva pokoje), v jednom pokoji manželská postel a LED/TV s rádiem a zabudovaným Wi-Fi, v druhém pokoji 3 lůžka a také LED/TV s rádiem a zabudovaným Wi-Fi. Oba pokoje s balkonem. V předsíni rodinného pokoje se nachází lednička, každá rodinná buňka má společnou koupelnu se sprchou a WC. Minimální obsazenost rodinné buňky jsou 4 osoby, maximálně 5 osob.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze
 • každodenní volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět
 • povlečení
 • parkování
 • úschova vlastních kol
 • Wi-Fi připojení
 • místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko, včetně storna/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko, včetně storna/den/dítě do 15 let
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dítě do 15 let
 • dětská postýlka zdarma

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nemo tour, IČ: 64051421. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
 • Místo dle CK: Patince

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 982
dnes 8–18 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Patince - Olive Family Resort, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma
  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

Původní cena
9 530 Kč/os

Cena
6 800 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 982

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč