Termín:
19. 9. – 26. 9. 2018
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 10:00
Strava:
all inclusive
Původní cena:
21 890  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Informace o ubytování

2-4 lůžka all inclusive

Poloha

Hotel leží v klidném prostředí tradiční vesnice Niforeika v blízkosti města Patras, hlavního města oblasti Achaia. Svou polohou a okolím plném přírody nabízí skvělé podmínky k plnohodnotnému odpočinku, zároveň se v okolí nachází řada historických památek, které stojí za návštěvu. Od pláže je hotel oddělen pouze prostornou a klidnou zahradou. Díky tomu poskytuje nádherný výhled na Patraský záliv. Dominantou celého komplexu je maják, který se využívá jako bar a při západu slunce a v noci navodí jedinečnou atmosféru.

Vybavení a služby hotelu

Hotel se skládá ze 3 samostatných budov. Nachází se zde recepce s Wi-Fi připojením, společenská místnost s TV, restaurace, bar, bazén s barem, zahrada, taverna u bazénu, brouzdaliště a dětské hřiště. V hotelu se konají stylové večery s hudbou a tancem a nechybí zde ani pestré sportovní vyžití.

Vybavení pokoje

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (2 dospělé osoby + 1 nebo 2 děti 2 - 12 let nebo 3 dospělé osoby). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon nebo terasu

Stravování

Stravování je formou all inclusive dle popisu: Snídaně jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Obědy v taverně jsou podávány formou bufetu. K dispozici jsou nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno). Od 10:30 do 11:30 a od 16:00 do 18:00 menší občerstvení v podobě ovoce a sladkostí. Večeře je podávána v hlavní restauraci formou bufetu. K dispozici nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno). Bar u bazénu - 10:00 - 23:00 - nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo) a teplé nápoje (káva, čaj).

Shrnutí

Hotel v klidné lokalitě s krásnou přírodou a pestrou nabídkou služeb zajistí dokonalý odpočinek.

Pláž

Hotel se nachází jen pár kroků od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. K dispozici jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži je plážový bar (není součástí all inclusive).

Vzdálenosti

Pláž: cca 50 m. Kato Achaia: cca 4 km. Město Patars: cca 25 km. Letiště: cca 10 km.

Sport a zábava

V rámci sportovních aktivit je možné využít například tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště. Hotel může zajistit i zapůjčení jízdních kol.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

letenku Praha - Araxos - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce CK ; 17x (květen) nebo 18x (říjen) ubytování, stravu dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce CK.
Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Základní cena nezahrnuje

cestovní pojištění vč. storna
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby ; cestovní pojištění vč. storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Viamare, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Peloponés
  • Místo dle CK: Niforeika
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pavlina Beach Hotel ***+
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Pavlina Beach Hotel

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

10. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Peloponés

Poslední komentář

10.8.2016 | stříbro
Datum pobytu: červenec 2016
Klidná dovolená.

Nejnovější recenze

4
10.8.2016 | stříbro
Datum pobytu červenec 2016
4/5 - Skvělé
Klidná dovolená.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


PAVLINA ****

Číslo zájezdu: 922691
Řecko, Korintský záliv, Peloponés, Niforeika