Termín:
8. 9. – 15. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

UBYTOVÁNÍ

mobilhome AQUA pro max. 5 osob - domek pro max. 5 osob (4 pevná lůžka + 1 přistýlka), 2 ložnice, vybavený kuchyňský kout (základní vybavení: hrnky, talíře, příbory, hrnce), jídelna, 1 koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC), klimatizace (za poplatek 5 €/den), sušák na prádlo, zahradní nábytek, slunečník. POZN. Na místě se platí vratná kauce 100 €. V případě neuklizené ubytovací jednotky bude z kauce odečtena částka 40 € za úklid. Možnost zapůjčení povlečení a ručníků na místě za poplatek od 15 €/osoba.

STRAVA

bez stravy. Možnost vaření ve vybavené kuchyňce

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Kemp nepřijímá platby platebními kartami.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

bazény v kempu (provoz od 22.06. do 23.08.), jezero Balaton, možnost zapůjčení slunečníků a lehátek za poplatek na místě.

PARKOVÁNÍ

1 parkovací místo zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

nepovolen

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním mobilhomu do 10.00 hod v den odjezdu. Na místě se platí vratná kauce 100 €. V případě neuklizené ubytovací jednotky bude z kauce odečtena částka 40 € za úklid.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=5 platí v termínech 16.05.- 16.06. a 08.09.- 16.09.2018 SLEVA 7=6 platí v termínech 16.06.- 07.07. a 01.09.- 08.09.2018

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: spotřeba elektrické energie, vody, plynu, 1 parkovací místo, bazény

REKREAČNÍ POPLATEK

1,5 €/den

PROČ K NÁM ?

Proč kemp Pelso Alsóörs: - kemp na břehu jezera Balaton - ideální pro rodiny s dětmi - sportovní vyžití - bazény zdarma

VYBAVENÍ

restarurace a bary v hlavní sezóně, 3 bazény - dětský, plavecký, se skluzavkou, v hlavní sezóně animační programy, Street ball, stolní tenis, plážový volejbal, herna, TV místnost. Za příplatek: tenis, rybaření, cyklisté pronájmu, windsurfing, pronájem vodních kol.

POLOHA

kemp se nachází na břehu jezera Balaton, v blízkosti města Balatonfüred. Ideální místo pro rodiny s dětmi.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Atis, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Balaton
  • Místo dle CK: Alsóörs
Informace o slevách

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.