Pension Bílý Hořec: Pobyt s vířivkou a infrasaunou, 2 noci

  Česko, Královéhradecký kraj, Lánov

Pension Bílý Hořec: Pobyt s vířivkou a infrasaunou, 2 noci

    Česko, Královéhradecký kraj, Lánov
Číslo zájezdu: 2 467 122
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Bílý Hořec

Pension Bílý Hořec v Horním Lánově u Vrchlabí nabízí příjemné celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, cyklistům a hostům v turisticky vyhledávané lokalitě Krkonoše. Ubytování je poskytováno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s posezením, kabelovou TV, s vlastní koupelnou. V přízemí rodinného pensionu je restaurace s letní terasou a bar.  Polopenze v restauraci pensionu zahrnuje snídani formou švédských stolů a večeře s možností výběru ze tří jídel. Zahrada, v letním období s bazénem, skýtá příjemné místo k odpočinku. Pro děti je k dispozici velké hřiště s prolézačkami, houpačkami a trampolínou. Pohodové chvilky lze prožít v infrasauně nebo vířivce, objednat si lze i různé druhy masáží. Zdarma je WiFi připojení a parkování na soukromém parkovišti u pensionu.

Ubytování

Ubytování je poskytováno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Prémiové čtyřlůžkové pokoje jsou s balkonem. Každý pokoj je standardně vybaven pohodlnými postelemi, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC), toaletními potřebami, ložním prádlem s ručníky a TV se satelitním programem. Je zde možnost zapůjčení dětské postýlky.

Gastronomie

Strava se podává v restauraci pensionu. Polopenze zahrnuje snídaně formou švédských stolů. Večeře zahrnuje výběr ze tří jídel, kdy jedno je vždy salát, nebo dle dohody dle počtu lidí. Restaurace nabízí domácí i zahraniční kuchyni, maso, ryby, zvěřinu dle sezónní nabídky. V nabídce je vlastní med z krkonošských lesů, mléko a domácí sýry z farmy Mejsnar, maso od místních farmářů. Hotel je připraven se postarat i o hosty s dnes již běžnými civilizačními alergiemi jako na lepek či laktózu,nebo může nabídnout i vegetariánskou či veganskou stravu. K dispozici je gril a možnost zajištění ohniště. 

Wellness

Privátní wellness nabízí vířivku nebo infrasaunu až pro 5 osob s možností sklenky šumivého vína. Odpočinek a relax lze poskytnout profesionální masáží.

Rekreace a sport

Podhůří Krkonoš u hranice Krkonošského národního parku, kde pension leží, přeje pohybu na sněhu i letní turistice. V Lánově najdete lyžařský areál s vleky a sjezdovkami či svahy vhodné k sáňkování. Běžkařům slouží hustá síť upravovaných běžeckých stop spojující obec s Vrchlabím, Špindlerovým Mlýnem a Černým Dolem. Dá se říci, že totéž platí o cyklotrasách a cestách pro pěší. Adrenalinu si můžete užít v lánovském parku EFA na čtyřkolkách, lanových překážkách, při lukostřelbě a dalších outdoorových aktivitách. Pro děti i dospělé stojí za návštěvu jízdárna Kněžická chalupa asi 3 km od pensionu. Ubytovaní, zejména pak děti, mají k dispozici velké hřiště prolézačky s houpačkami a trampolínou.

Hotelové služby a vybavení

Pension má bezbariérový přístup, ale vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech. Celý hotel je nekuřácký. Je zde k dispozici lyžárna, kolárna. Pension zajišťuje dle potřeby variabilní dovoz/odvoz svým mikrobusem.

Zvířata

Pobyt se zvířaty je povolen za poplatek 50 Kč/noc, pokud se nejedná o bojová plemena jako je Rotwailer, Pitbull, Německý ovčák atp.

Parkování

Parkování u pensionu zdarma. Možnost parkování motorek v garáži.

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování ve 2-lůžkovém nebo 3-lůžkovém pokoji s příslušenstvím, 2x polopenze VIP – zahrnuje snídani, večeři s moučníkem - tříchodové menu, každý druhý den pobytu 1x 1 hodina privátní vířivky a infrasauna se sektem, WiFi a parkování zdarma, v létě k dispozici venkovní bazén zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • V ceně pobytu není zahrnutý místní poplatek za osobu/noc, hradí se na místě.
  • Cenu viz https:// Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou www.geovita.cz/cestovni-pojisteni.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Krkonoše, Lánov

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 467 122
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Pension Bílý Hořec: Pobyt s vířivkou a infrasaunou, 2 noci
    Česko, Královéhradecký kraj, Lánov

Cena od
3 040 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 467 122

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
6 080 Kč