Penzión Adria

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

4/5

Penzión Adria

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik
Cena
338 EUR/os
(7 732 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 297 781
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis

Destinácia Drvenik je obľúbeným cieľom pre dovolenkárov, ktorí nevyhľadávajú v Chorvátsku rušné letoviská. Výborná poloha a rodinná atmosféra, to je penzión Adria.

O ubytovaní

Poloha: penzión je situovaný v centre takzvaného Malého Drveniku, pri kamienkovej pláži lemovanej borovicami, ktorú od penziónu delí len pobrežná promenáda.
Popis: penzión má 3 poschodia, na ktorých sa nachádzajú apartmány, štúdiá alebo izby. Orientované sú buď na more alebo na pohorie. Na prízemí penziónu je reštaurácia s terasou, ktorá poskytuje príjemné posedenie v tieni pod mandarinkovníkmi a kiwi. V celom objekte je Wi-Fi zdarma. Bezplatné parkovanie je hneď za penziónom.
Ubytovanie:
Apt. 1/2+2 – dvojlôžková spálňa, kuchynská časť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa (sprcha a WC), TV, balkón.
Štúdio 1/2, (resp. 1/2+1) – izba s manželskou posteľou (francúzske lôžko), s možnosťou jednej prístelky a malým kuchynským kútom, kúpeľňa (sprcha a WC), TV, balkón.
Izby 1/2, (resp. 1/2+1) – izba s manželskou posteľou (francúzske lôžko), s možnosťou jednej prístelky, TV, mini chladnička, kúpeľňa (sprcha a WC), balkón.
Klienti majú k dispozícii malé uteráky, výmena raz za týždeň. Klimatizácia je za poplatok.
Stravovanie: polpenzia – raňajky sú formou bufetu a večere sú servírované (polievka, hlavné jedlo – výber z 2 menu, šalát formou bufetu, dezert), večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - fitness a sauna v hoteli Hani, vodné športy (požičovňa skútrov, šlapadiel, banánov, kajakov).
Poznámka: V štúdiách je klimatizácia povinný príplatok počas celej sezóny, v apartmánoch je klimatizácia povinný príplatok v období 1.7. - 2.9.2023, v izbách je klimatizácia nepovinná - v prípade záujmu ju však treba uhradiť v našej CK.

Hodnotenia

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Mgr. Eva Samborská - Aquamarin, IČ 14157047.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Drvenik (malý) / Gornja Vala

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Adria **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Penzion Adria

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 297 781
dnes 12–18 h

Hodnocení

4/ 5 3 recenzí


Helena červenec 2019
Helena. Recenze pensionu Adria ... celá recenze


Milda září 2018
Milda. Penzion Adria : Moc pěkná dovolená- klid, malebný penzion, příjemný personál, strava velice chutná. Možná by to chtělo pestřejší ... celá recenze


Pavla M. červenec 2018
Naprostá spokojenost. Penzión jsme navštívili již podruhé, za posledních pět let zde došlo k mnoha změnám a všechny byly jednoznačně k lepšímu, je vidět... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Penzión Adria
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

Cena
338 EUR/os
(7 732 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 297 781

Pobyt

1. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
324,27 EUR
2. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
324,27 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
19 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
12 EUR
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
12,5 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11,25 EUR