Penzión Nemira

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Nemira

Penzión Nemira

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Nemira
Cena
344 EUR/os
(7 947 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 288 939
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
popis

150m od krásnej štrkovej pláže, 150m od supermarketu, 3 km od mesta Omiš. v blízkosti zmenáreň, kaviarne, bar.

Vybavenie

Penzión situovaný v peknom prostredí, obklopený píniami s krásnym panoramatickým výhľadom na more. Na prízemí penziónu je reštaurácia s terasou s výhľadom na more. Wifi a parkovanie zdarma. Malý pes povolený za poplatok cca 8€/noc

Ubytovanie

V penzióne sú štyri 2-lôžkové izby a štyri 3-lôžkové izby. Všetky izby majú kúpeľňu a balkón s výhľadom na more, klimatizáciu v cene, Bezplatné pripojenie WiFi. K dispozícii spoločná chladnička na chodbe.

Stravovanie

Raňajky rozšírené kontinentálne, večere výber z 3 menu.

Popis zľavy

Dieťa do 4r. bez lôžka grátis. Na prístelke dieťa 4 - 12r. zľava 20%, nad 12r. 10%.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Pavla Mikulášová - TERRATRAVEL, IČ 32066589.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Nemira, Omiš

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Nemira **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m
Všechny zájezdy do  Penzion Nemira

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 288 939
dnes 10–17 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Penzión Nemira
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Nemira

Cena
344 EUR/os
(7 947 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 288 939

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
333,2 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
9,1 EUR

Pojištění

samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
2
11,5 EUR