Penzión Papagaj

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda

Penzión Papagaj

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda
Cena
333 EUR/os
(7 693 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 353 220
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis
O ubytovaní

Poloha: v kopcovitom teréne, cca 550 m od kamienkovej pláže.
Popis: parkovanie je pri penzióne za poplatok.
Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo), sú vybavené kúpeľňou (sprcha a WC), klimatizáciou (za poplatok). Časť izieb má balkón. Na každom poschodí je spoločná kuchynka a chladnička.
Stravovanie:
polpenzia v reštaurácii Papagaj (cca 600 m od penziónu) - raňajky formou švédskych stolov a večera výber z dvoch menu (večere sú bez nápojov).
Šport: na pláži za poplatok - požičovňa vodných skútrov a bicyklov, vodný banán.
Poznámka: Klimatizácia (ak máte o ňu záujem - nahlasuje sa hneď po príchode do penziónu a platí sa na mieste ) 5 € / izba / deň.

Hodnotenia

Dovolenková novinka roka 2023!

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Mgr. Eva Samborská - Aquamarin, IČ 14157047.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Baška Voda

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Papagaj **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 400 m
Všechny zájezdy do  Penzion Papagaj

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 353 220
dnes 10–17 h

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Penzión Papagaj
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda

Cena
333 EUR/os
(7 693 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 353 220

Pobyt

1. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
322,15 EUR
2. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
322,15 EUR

Pojištění

samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
2
11,5 EUR