PENZION PRIMA

Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska

4/5

PENZION PRIMA

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska
Číslo zájezdu: 1 542 461
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

penzion se nachází v klidné části obce Pohájska, která je známa svým termálním koupalištěm s léčivou vodou, která je srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Od koupaliýště je tento příjemný penzion vzdálen cca 400 m.

Koupání

hotelový venkovní bazén. Termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce). V OBDOBÍ 20.10.-3.11.2014 JE CELÉ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ UZAVŘENÉ (venkovní i vnitřní část).

Vybavení

jídelna s barem, venkovní terasa, WiFi internet, sklepní vinárna, stolní tenis, fitness, sauna, zahrada s venkovním bazénem a venkovní posezení u grilu, dětské hřiště. Parkování v uzavřeném prostoru penzionu.

Speciální nabídka

1 dítě do 2,99 let bez služeb ZDARMA. Vstup do venkovního hotelového bazénu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9.20 5 nocí, v ostatním období 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska a wellness centra Aquamarín: 7.10.-10.10.19 relaxační komplex, 14.10.-20.10.19 wellness centrum Aquamarín, 21.10.-25.10.19 krytý bazén.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování:
  • 1 a 2-lůžkové pokoje: hygienické zařízení, TV-SAT, WiFi internet, možnost přistýlky.
  • Apartmán: 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost a 2 přistýlek vhodných pro děti), hygienické zařízení, TV-SAT, WiFi internet.
  • Stravování: snídaně nebo polopenze.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní Slovensko
  • Místo dle CK: Podhájska
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 461
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

17. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

4/ 5 8 recenzí

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

PENZION PRIMA
  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska

Cena
3 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 461

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 480 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč