Termín:
28. 10. – 3. 11. 2017
Počet dní:
7 (so – pá)
Počet nocí:
6
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Krásné přírodní prostředí v okolí umožňuje turistické výlety dookolních lesů, pěšky nebo na horském kole. V blízkém okolí se takénacházejí rybníky s možností rybolovu nebo surfování. Přímo v obcinaleznete tenisový kurt s umělým povrchem. V okruhu 35 km můžetenavštívit Levice, Nitru nebo Nové Zámky.

Ubytování

Ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností jednépřistýlky a vlastním sociálním zařízením, ve dvou dvoulůžkovýchpokojích bez možnosti přistýlky s vlastním sociálním zařízením.Pokoje v poschodí mají balkón. Kapacita penzionu celkem pro 16 osob.

Letní popis

Termální koupaliště Podhájska umožňuje celoroční provoz (v ziměnefungují všechny bazény), jinak je zde k dispozici 10 bazénů: sedacíbazén, vířivý bazén vnější, 2× dětský bazén, dětský bazénklouzavý, 2× rekreační bazén, dojezdový bazén s tobogánem, plaveckýbazén, neplavecký bazén. V areálu je též nové rekondičně-relaxačnícentrum: masáže, vodoléčba, elektroléčba, hydromasážní vana, vířivka,fitnesscentrum, sauna, solárium, kadeřnické a kosmetické služby.

Slevy

U objektu je možné parkování zdarma. Dítě do 3 let bez nároku nalůžko zdarma.

Bonusy

Sleva 10% na keramické výrobky – platí při každé rezervaci

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Rekreační pobyt na 7 a více nocí

Cena na osobu s vlastní stravou.

U objektu je možné parkování zdarma. Dítě do 3 let bez nároku na
lůžko zdarma.

Základní cena nezahrnuje

Pobyt do 2 noci

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Rekrea Ostrava, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jižní Slovensko
  • Místo dle CK: Trávnica