Termín:
6. 6. – 13. 6. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Původní cena:
4 400
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět, uzavřený areál - velmi vhodné pro rodiny s dětmi. CK TIP.
Klimatizace v obou penzionech.

Pobyty 8 dní/7 nocí SOBOTA - SOBOTA s volným vstupem na letní termální koupaliště a Tobogánový svět.
Oba penziony se nacházejí přímo v těsném sousedství areálu termálního koupaliště Patince.
V Penzionu Bonaparte je k dispozici restaurace, společenská místnost s TV, stolní tenis, venkovní ohniště i pro ubytované v penzionu Korzika. V penzionu Korzika je v přízemí nově vybudovaná elegantní společenská místnost s kuchyňským koutem. Objekty cca 10 m od sebe. Možnost WiFi připojení na internet ve společenských místnostech a v okolí penzionů. Pes není povolen. V areálu je půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště.
Kromě standardních pokojů s 1-2 přistýlkami jsou k dispozici také rodinné buňky pouze v penzionu Bonaparte (2 pokoje vždy se společným příslušenstvím, 2+2 s možností 1 přistýlky) - na dotaz.
Koupání: letní termální koupaliště s několika bazény a Tobogánový svět (v ceně pobytu).
Patince leží na levém břehu Dunaje, cca 14 km od Komárna a jsou známé především svým rekreačním areálem s termální vodou. V AREÁLU LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ se nachází 5 bazénů: sportovní bazén pro plavce (42 x 20 m, hloubka 115-180 cm), dětský bazén pro nejmenší děti s teplotou vody 27-30°C (10 x 20 m, hloubka 20-40 cm), rekreační dětský bazén pro větší děti a neplavce s teplotou vody cca 28°C (17 x 18 m, hloubka 60-100 cm), odpočinkový sedací bazén s termální vodou o teplotě 30-34°C (16 x 18 m, hloubka 90 cm), plavecký bazén s termální vodou 27-29°C (12 x 18 m, hloubka 150 cm). TOBOGÁNOVÝ SVĚT je nový, v provozu od roku 2013 – 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky) a dopadový bazén cca 10 x 12 m.
Letní veřejné koupaliště je ZDARMA pro klienty ubytované v chatkách Family Resort a také v penzionech Bonaparte/Korsika a také v Olive Family Resortu.
V nedalekém WELLNESS HOTELU PATINCE je bazénový a saunový svět (extra vstupné, se slevou 30%). BAZÉNOVÝ SVĚT: termální bazény, vířivky, perličkové koupele, klidový sedací bazén, vodní masážní děla, vodní hřib, vodní jeskyně, hydromasáže, plavecký protiproud, dětský bazén s tobogánem. SAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledová místnost, vířivá vana, Kneippova koupel. Dále různé druhy masáží, včetně relaxačních i reflexních, bahenní zábaly, různé druhy koupelí.
V areálu je také půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště.
30% sleva pro klienty CK z celodenního vstupu do Bazénového světa a Wellness centra hotelu Patince, děti do 6 let zdarma.
Zaměření termálního areálu Patince:
- příznivé účinky na celý lidský organismus
- pohybový aparát a jeho choroby

Stravování

polopenze - Snídaně jednotná, rozšířená - kontinentální, večeře jednotné menu (2 chody, polévka+hlavní jídlo). Dětská porce pro dítě 2-10 let.

Ubytování

pension - Penzion BONAPARTE, 2- lůžkový pokoj s 1 až 2 přistýlkami se sprchou a WC, LED/TV, rádio, lednička a klimatizace (v ceně pobytu).
Penzion KORZIKA, 2- lůžkový pokoj s 1 až 2 přistýlkami se sprchou a WC, LED/TV, rádio, lednička a klimatizace, balkon s posezením (nové postele a matrace).
Pokoje s 2 přistýlkami a případně rodinné buňky (v penzionu Bonaparte) na dotaz.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování
  • 7x polopenze
  • každodenní volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět
  • povlečení
  • parkování
  • místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • dětská postýlka zdarma

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Nemo tour, IČ: 64051421, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
  • Místo dle CK: Patince

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Bonaparte **
(Webové stránky hotelu)

Penzion Korzika **
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Penzion Bonaparte
Všechny zájezdy do Penzion Korzika

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.


Penziony Bonaparte a Korzika, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

Číslo zájezdu: 1644729
Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince