Penziony Bonaparte a Korzika, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

Penziony Bonaparte a Korzika, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince
Číslo zájezdu: 1 857 964
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět, uzavřený areál - velmi vhodné pro rodiny s dětmi. CK TIP.
Klimatizace v obou penzionech. Sleva 7=5 celé léto.

Pobyty 8 dní/7 nocí SOBOTA - SOBOTA s volným vstupem na letní termální koupaliště a Tobogánový svět. V ceně dále polopenze, povlečení, parkování
úschova vlastních kol (v penzionu Korzika), Wi-Fi připojení v obou penzionech, místní poplatek.
Oba penziony se nacházejí přímo v těsném sousedství areálu termálního koupaliště Patince.
V Penzionu Bonaparte je k dispozici restaurace, společenská místnost s TV, stolní tenis, venkovní ohniště i pro ubytované v penzionu Korzika. V penzionu Korzika je v přízemí nově vybudovaná elegantní společenská místnost s kuchyňským koutem. Objekty cca 10 m od sebe. Možnost WiFi připojení na internet ve společenských místnostech a v okolí penzionů. Pobyt se zvířetem není povolen. V areálu je půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště. Možnost úschovy vlastních kol v budově Korzika.
Kromě standardních pokojů s 1-2 přistýlkami jsou k dispozici také rodinné buňky pouze v penzionu Bonaparte (2 pokoje vždy se společným příslušenstvím, 2+2 s možností 1 přistýlky) - na dotaz.
Koupání: letní termální koupaliště s několika bazény a Tobogánový svět (v ceně pobytu).
Patince leží na levém břehu Dunaje, cca 14 km od Komárna a jsou známé především svým rekreačním areálem s termální vodou. V AREÁLU LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ se nachází 5 bazénů: sportovní bazén pro plavce (42 x 20 m, hloubka 115-180 cm), dětský bazén pro nejmenší děti s teplotou vody 27-30°C (10 x 20 m, hloubka 20-40 cm), rekreační dětský bazén pro větší děti a neplavce s teplotou vody cca 28°C (17 x 18 m, hloubka 60-100 cm), odpočinkový sedací bazén s termální vodou o teplotě 30-34°C (16 x 18 m, hloubka 90 cm), plavecký bazén s termální vodou 27-29°C (12 x 18 m, hloubka 150 cm). TOBOGÁNOVÝ SVĚT je nový, v provozu od roku 2013 – 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky) a dopadový bazén cca 10 x 12 m.
Letní veřejné koupaliště je ZDARMA pro klienty ubytované v penzionech Bonaparte/Korsika (denně otevřeno 07:30-20:00) a na Tobogánový svět (denně 10:00-19:00).
V nedalekém WELLNESS HOTELU PATINCE je bazénový a saunový svět (extra vstupné, se slevou 30%). BAZÉNOVÝ SVĚT: termální bazény, vířivky, perličkové koupele, klidový sedací bazén, vodní masážní děla, vodní hřib, vodní jeskyně, hydromasáže, plavecký protiproud, dětský bazén s tobogánem. SAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledová místnost, vířivá vana, Kneippova koupel. Dále různé druhy masáží, včetně relaxačních i reflexních, bahenní zábaly, různé druhy koupelí.
V areálu je také půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště.
30% sleva pro klienty CK NEMO tour z celodenního vstupu do Bazénového světa Wellness centra Patince, děti do 6 let zdarma v doprovodu dospělé osoby.
Zaměření termálního areálu Patince:
- příznivé účinky na celý lidský organismus
- pohybový aparát a jeho choroby

Stravování

polopenze - Stravování zajištěno v budově penzionu Bonaparte, polopenze servírovaná.
Snídaně jednotná, rozšířená - kontinentální, večeře jednotné menu (2 chody, polévka + hlavní jídlo). Dětská porce pro dítě 2-10 let.

Ubytování

pension - Penzion BONAPARTE, 2- lůžkový pokoj s 1 až 2 přistýlkami se sprchou a WC, LED/TV, rádio, lednička a klimatizace (v ceně pobytu).
Penzion KORZIKA, 2- lůžkový pokoj s 1 až 2 přistýlkami se sprchou a WC, LED/TV, rádio, lednička a klimatizace, balkon s posezením (nové postele a matrace).
Pokoje s 2 přistýlkami a případně rodinné buňky (v penzionu Bonaparte) na dotaz.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze
 • každodenní volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět
 • povlečení
 • parkování
 • úschova vlastních kol (penzion Korzika)
 • Wi-Fi připojení
 • místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • dětská postýlka zdarma

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nemo tour, IČ: 64051421. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
 • Místo dle CK: Patince

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 964
dnes 7.30–17 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Penziony Bonaparte a Korzika, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma
  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

Původní cena
6 230 Kč/os

Cena
4 450 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 964

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 450 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč