Penziony Bonaparte a Korzika, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

Penziony Bonaparte a Korzika, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince
Číslo zájezdu: 1 857 964
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět, uzavřený areál - velmi vhodné pro rodiny s dětmi. CK TIP.
Klimatizace v obou penzionech. Sleva 7=5 celé léto.

Pobyty 8 dní/7 nocí SOBOTA - SOBOTA s volným vstupem na letní termální koupaliště a Tobogánový svět. V ceně dále polopenze, povlečení, parkování, úschova vlastních kol (v penzionu Korzika), Wi-Fi připojení v obou penzionech, místní poplatek.
Oba penziony se nacházejí přímo v těsném sousedství areálu termálního koupaliště Patince.
V Penzionu Bonaparte je k dispozici restaurace, společenská místnost s TV, stolní tenis, venkovní ohniště i pro ubytované v penzionu Korzika. V penzionu Korzika je v přízemí nově vybudovaná elegantní společenská místnost s kuchyňským koutem. Objekty cca 10 m od sebe. Možnost WiFi připojení na internet ve společenských místnostech a v okolí penzionů. Pobyt se zvířetem není povolen. Kromě standardních pokojů s 1-2 přistýlkami jsou k dispozici také rodinné buňky pouze v penzionu Bonaparte (2 pokoje vždy se společným příslušenstvím, 2+2 s možností 1 přistýlky) - na dotaz. V areálu koupaliště jsou tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště. Ve Wellness hotelu Patince jsou k dispozici další služby za poplatek: bowling, sauny a solárium, fitnesss, masáže, bar, vinárna, kavárna a restaurace aj.
Koupání: letní termální koupaliště s několika bazény a Tobogánový svět (v ceně pobytu). Vstup na termální koupaliště je zajištěn náramkovým systémem. Tímto způsobem pobyt na koupališti je možné neomezeně přerušovat.
Patince leží na levém břehu Dunaje, cca 14 km od Komárna a jsou známé především svým rekreačním areálem s termální vodou. V AREÁLU LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ se nachází 5 bazénů: sportovní bazén pro plavce (42 x 20 m, hloubka 115-180 cm), dětský bazén pro nejmenší děti s teplotou vody 27-30°C (10 x 20 m, hloubka 20-40 cm), rekreační dětský bazén pro větší děti a neplavce s teplotou vody cca 28°C (17 x 18 m, hloubka 60-100 cm), odpočinkový sedací bazén s termální vodou o teplotě 30-34°C (16 x 18 m, hloubka 90 cm), plavecký bazén s termální vodou 27-29°C (12 x 18 m, hloubka 150 cm). TOBOGÁNOVÝ SVĚT – 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky) a dopadový bazén cca 10 x 12 m.
Letní veřejné koupaliště je ZDARMA pro klienty ubytované v penzionech Bonaparte nebo Korzika. Vstup na letní koupaliště (7:30-20:00) a na Tobogánový svět (10:00-19.00).
V nedalekém WELLNESS HOTELU PATINCE je bazénový a saunový svět (cca 100 m, extra vstupné, se slevou 30%). BAZÉNOVÝ SVĚT: termální bazény, vířivky, perličkové koupele, klidový sedací bazén, vodní masážní děla, vodní hřib, vodní jeskyně, hydromasáže, plavecký protiproud, dětský bazén s tobogánem. SAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledová místnost, vířivá vana, Kneippova koupel. Dále různé druhy masáží, včetně relaxačních i reflexních, zábaly, různé druhy koupelí, kosmetika aj.
30% sleva pro klienty CK z celodenního vstupu do Bazénového světa Wellness-Centra Patince, děti do 6 let zdarma (v doprovodu dospělé osoby).
Zaměření termálního areálu Patince:
- příznivé účinky na celý lidský organismus
- pohybový aparát a jeho choroby

Stravování

polopenze - Stravování zajištěno v budově penzionu Bonaparte, polopenze servírovaná.
Snídaně jednotná, rozšířená - kontinentální, večeře jednotné menu (2 chody, polévka + hlavní jídlo). Dětská porce pro dítě 2-10 let.

Ubytování

pension - Penzion BONAPARTE, 2- lůžkový pokoj s 1 až 2 přistýlkami se sprchou a WC, LED/TV, rádio, lednička a klimatizace (v ceně pobytu).
Penzion KORZIKA, 2- lůžkový pokoj s 1 až 2 přistýlkami se sprchou a WC, LED/TV, rádio, lednička a klimatizace, balkon s posezením (nové postele a matrace).
Pokoje s 2 přistýlkami a případně rodinné buňky (v penzionu Bonaparte) na dotaz.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze
 • každodenní volný vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět
 • povlečení
 • parkování
 • úschova vlastních kol (penzion Korzika)
 • Wi-Fi připojení
 • místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko, včetně storna/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko, včetně storna/den/dítě do 15 let
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dítě do 15 let
 • dětská postýlka zdarma

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nemo tour, IČ: 64051421. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
 • Místo dle CK: Patince

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 964
dnes 8–18 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Penziony Bonaparte a Korzika, pro rodiny s dětmi, koupaliště zdarma
  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Patince

Původní cena
9 530 Kč/os

Cena
6 800 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 964

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč