PINE CLIFFS, A LUXURY COLLECTION RESORT

  Portugalsko, Algarve, Aldeia das Acoteias

PINE CLIFFS, A LUXURY COLLECTION RESORT

    Portugalsko, Algarve, Aldeia das Acoteias
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poznámka

Nástupní den a počet nocí je pouze orientační. Pobyty jsou možné na libovolný počet nocí, s libovolným nástupním dnem.

Poloha

Tento luxusní hotelový komplex je situován v oblasti Algarve, Albufeira, nachází se na samém vrcholu útesu a je obklopen piniovým hájem. Nabízí překrásný výhled na nenarušené pláže a čisté vody oceánu. Letiště ve Faru je od hotelu vzdáleno cca 30 min jízdy.

Vybavení hotelu

Hostům je v komplexu k dispozici vstupní hala s recepcí, obchody se suvenýry, kadeřnictví, golfový obchod, škola golfu, stylová restaurace, bar, konferenční místnost, krytý bazén. K venkovnímu vybavení patří 2 velké bazény, dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV/sat., telefon s přímou volbou a dataportem, minibar, trezor (za poplatek), hudební kanál a balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do překrásných zahrad.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu s možností dokoupení polopenze.

Pláž

Na pláž se hosté dostanou výtahem či po schodech a dále pak překrásnou cestou mezi rozeklanými útesy dlouhou cca 100 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Bazén, fitness (zdarma), osvětlený tenisový kurt, golf (9ti jamkové golfové hřiště Sheraton Pine Cliff), vodní sporty na pláži, masáže, sauna, jacuzzi (vše za poplatek). Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé.

Pro děti

Dětská vesnička Přístav pirátů s možností hlídání dětí (4–12 let, za poplatek), dva dětské bazény, houpačky a skluzavky.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou přepravu Praha-Faro a zpět
  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
  • privátní transfer z/na letiště

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh v zahraničí
  • případný doplatek za vyšší knihovací třídu v případě, že bude v době rezervace nejnižší knihovací třída vyprodána
  • asistenční služby na telefonu v českém jazyce

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Algarve
  • Místo dle CK: Albufeira

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pine Cliffs Resort *****
Typ pláže: písčitá, špatný přístup
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Pine Cliffs Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 887 489
dnes 8–18 h

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

PINE CLIFFS, A LUXURY COLLECTION RESORT
    Portugalsko, Algarve, Aldeia das Acoteias

Cena
43 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 887 489

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
43 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 016 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
712 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč