Termín:
17. 11. – 29. 11. 2017
Počet dní:
13 (pá – st)
Počet nocí:
0
Doprava:
letecky Vídeň
Strava:
kombinovaná
Původní cena:
103 380  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

LIMA , CUZCO , MACHU PICCHU , PUNO , TITICACA , LA PAZ , LIMA

Služby v ceně

vstupy v ceně,
snídaně na okruhu.

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň.
2. den: přílet Lima, transfer do hotelu 3*, individuální volno.
3. den: (S) snídaně formou bufetu, dopoledne prohlídka historické koloniální části města Lima: Paseo de la Republica, náměstí Plaza Mayor, arcibiskupský palác, prezidentský palác, katedrála, náměstí San Martin, katakomby s kostelem San Fransicso, muzeum Larco s památkami Inků, návrat do hotelu.
4. den: (S) snídaně formou bufetu, přelet Cuzco, transfer a ubytování v hotelu 3*, odpoledne prohlídka města Cuzco: Plaza Mayor a katedrála, okolní ruiny Inků: chrám Slunce Qoricancha, pevnost Sacsayhuaman, Qenqo, Puca Pucara, chrám vody a života Tambomachay, návrat do hotelu 3*.
5. den: (S, O) snídaně formou bufetu, celodenní výlet do Urubamba Valley – posvátné údolí Inků 35 km/60 min., tradiční trh a městečko Pisac, oběd, chrám Slunce a pevnost Inků Ollantaytambo s monolity vážícími 50 tun, návrat do hotelu 3*.
6. den: (S, O) snídaně formou bufetu, brzy ráno odjezd turistickým vlakem Vistadome údolím Urubamba 120 km/3 hod., výjezd autobusem k horskému městu Inků Machu Picchu objevenému Hiramem Birghamem roku 1911, prohlídka kaskád, chrámu Slunce, vody, Země a kondora, oběd, odpoledne návrat do Cuzca do hotelu 3*.
7. den: (S, O) snídaně formou bufetu, transfer autobusem do Puno 390 km/8 hod., cestou zastávka v horské vesnici Andahuaylillas (3198 m.n.m.) s kostelem a budovami postavenými jezuity, městečko Pucara s muzeem pre-incké kultury Litico de Pucara a typické svou keramikou Toritos de Pucara, příjezd Puno, ubytování v hotelu 3*.
8. den: (S, O) snídaně formou bufetu, plavba lodí po jezeře Titicaca na plovoucí ostrov Uros s rybářskými vesnicemi, pokračování na ostrov Taquile s pre-inckým ruinami a terasami, výstup do vesnice s trhem barevných textilií, návrat do hotelu 3*.
9. den: (S, O) snídaně formou bufetu, plavba katamaranem na ostrov Sun Island, počátek incké kultury, procházka zahradami s fontánami v Inti Wata Complex, muzeum Ekako, ukázka stavby proutěných lodí, oběd, plavba do La Paz (Bolívie), ubytování v hotelu 4*.
10. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka města La Paz, trh Witch Doctor, koloniální kostel San Francisco, náměstí Playa Murillo s katedrálou a budovami vlády a kongresu, replika chrámu kultury Tiwanaku, údolí Moon Valley s vesničkami a ukázkou výroby typické keramiky, návrat do hotelu.
11. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer autobusem zpět do Puna, ubytování v hotelu 3*.
12. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer do Limy na letiště, odlet Praha i Vídeň.
13. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu,
letištní taxy,
transfery,
ubytování v hotelech 3-4* na 10 nocí,
stravování dle programu,
služby průvodce.

Základní cena nezahrnuje

odletovou taxu Peru,
odletovou taxu Bolivíe,
pojištění léčebných výloh.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Siam Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Cuzco, La Paz, Lima, Machu Picchu, Puno, Titicaca
Informace o slevách

PO STOPÁCH INKŮ

Číslo zájezdu: 835678
Peru, Bolívie, Peru, Cusco, Lago Titicaca