PO STOPÁCH KRÁS JIŽNÍ AFRIKY

  Jihoafrická republika, Jihoafrická Republika

PO STOPÁCH KRÁS JIŽNÍ AFRIKY

    Jihoafrická republika, Jihoafrická Republika
Původní cena
64 980 Kč/os

Cena
38 980 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 237
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

1. den: Odlet + přílet
Odlétáme z Prahy (plánovaný let Praha – Kapské město s přestupem v Paříži na letišti Charlese de Gaulla nebo Amsterdamu). Po příletu na letiště v Kapském městě bude následovat přivítání a transfer do vašeho hotelu v této oblasti.
2. den: Prohlídka Kapského města – city tour (Castle of good hope, City hall, Company gardens, Malay quarter)
Po snídaní bude následovat informační schůzka s Vašim průvodcem a následně se vydáme na naše první poznávání. Dnes nás čeká prohlídka Kapského města, konkrétně jeho nejkrásnějších míst. Nejprve se rozjedeme k nejstarší budově v Kapském městě, a to k hradu Dobré naděje. První kámen této barokní pevnosti byl položen v roce 1666 a v roce 1679 byla stavba dokončena. Nacházelo se zde všechno možné, od kostela přes pekárny a obytné místnosti až po různé dílny, obchody a vězeňské cely. V roce 1936 byl hrad prohlášen za národní památku. Poté se vydáme směrem k radnici City Hall, která byla postavena v roce 1905 a její dominantou je 60 m vysoká věž. Jedná se o významné místo, jelikož zde z radničního balkonu pronesl 11. února roku 1990 k davům sroceným na prostranství Grand Parade projev Nelson Mandela, budoucí prezident Jihoafrické republiky. Následně si užijeme procházku v zahradách Company, které byly zalořeny kolem roku 1650 prvními evropskými osadníky. K vidění zde budou pozoruhodné botanické kousky mj. i první hrušeň v JAR. Po obědě se vydáme na druhou část našeho dnešního programu. Nejprve navštívíme muzeum Slave Lodge a poté se projdeme barevným předměstím muslimské čtvrti Bo Kaap, známém také jako Malay Quarter. Celá čtvrť si dodnes zachovala jedinečnou orientální atmosféru, ovšem největším lákadlem, a to nejen z fotografického pohledu, jsou naprosto nevídané barevné kombinace fasád jednotlivých domů s květy osazenými průčelími a půvabnými dvorky. Návštěva čtvrti Bo-Kaap je doslova fotografická nirvána. Po skončení prohlídky se vydáme zpět do našeho hotelu.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Kapského města
3. den: Stolová hora, vinařská městečka Franschhoek & Stellenbosch vč.oběda
Po snídani v hotelu nás dnes čeká velmi pestrý program. Nejdříve se vydáme na prohlídku ikonické Stolové hory. Po zelených svazích Stolové hory, které jsou zčásti pokryty křovinami vede kolem 400 stezek. V roce 1929 zde byla vybudována lanová dráha, která na vrchol plošiny vyveze ročně kolem 500 tisíc lidí a dnes se necháme na vrchol vyvézt také (v závislosti na klimatických podmínkách). Aktuální kabinky mají otočnou podlahu, takže nemusíte přebíhat z jedné strany na druhou. Během sedmiminutové cesty na vrchol se několikrát otočí kolem své osy a nabídne nám dech beroucí pohled z ptačí perspektivy na celé Kapské Město i nedaleký mys Dobré naděje.
Po tomto skvělém zážitku se vypravíme do vinařského údolí známého jako Cape Wineland. Nachází se zhruba 40 km východně od Kapského Města a leží ve stínu nepřetržitého pásu pohoří Cape fold. Cape Winelands tvoří zejména městečka Franschhoek, Stellenbosch, Paarl, Tulbagh a Wellington a jedná se o největší vinařskou oblast v zemi. Na nás dnes čekají první dvě uvedená. Nejprve navštívíme městečko Franschoek a poté se vydáme do historického Stellenbosche. Zde navštívíme jeden z renomovaných vinařských statků, poobědváme a budeme mít možnost ochutnat místní skvělá vína. Na závěr nás čeká prohlídka tohoto druhého nejstaršího města Jižní Afriky s romantickými domečky v kapsko-holandském stylu a budeme mít možnost prozkoumat i mnoho obchůdků a galerií.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Kapského města
4. den: Plavba lodí k ostrovu Seal s lachtany, Houbt Bay, kolonie tučňáků v Boulders, mys Cape Point s výstupem lanovkou
Dnes na nás čeká celodenní výlet, který nám přichystá hned několik skvělých zážitků. Po snídani nás nejprve čeká krátká plavba lodí podél Ostrova Seal. Ten je známý zejména díky velkému výskytu lachtanů a určitě budeme mít možnost pořídit fantastické fotografie.
Plavba končí v městečku Houbt Bay odkud se vydáme po ikonické pobřežní silnici Chapman´s Peak Drive plné zatáček do města Simons Town. Toto město je mj. hlavním základnou pro Jihoafrické námořnictvo. Naše kroky ale budou směřovat ke kolonii tučňáků na Boulders beach. První 2 páry tučňáků se zde usadily již v roce 1982. V současnosti se jedná o kolonii více než 30 000 tučňáků, žijících přímo na pláži, či v přilehlém Národním Parku Table Mountain. Tučňáci jsou dnes za plotem a podél jsou vybudované chodníčky, odkud je budeme mít možnost pozorovat z těsné blízkosti.
Následovat bude oběd (klienti se zakoupeným balíčkem obědů zdarma, ostatní v případě zájmu za poplatek). Poté se vydáme na naší poslední dnešní zastávku, a to konkrétně na mys Cape Point. Ten je spolu s nedalekým mnohem známějším mysem Dobré naděje součástí národního přírodního parku Table Mountain National Park. Nachází se v jižní části Cape Peninsula s výskytem mnoha druhů rostlin, hmyzu, plazů, ale také skupinek paviánů nebo pštrosů. Pro snadnější přístup byla k majáku kromě pěší cesty vybudována také lanovka „Bludný Holanďan“ a ta nás vyveze na samotný vrchol k majáku, odkud se nám naskytne spektakulární výhled na celé okolí. Po skončení prohlídky se vydáme zpět do našeho hotelu.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Kapského města
5. den: Lion Park
Po snídani v hotelu se rozloučíme s naším hotel v Kapském městě a vydáme se do dalšího krásného města, a to do Johannesburgu. Jelikož je vzdálenost mezi těmito městy skoro 1500 km, využijeme k přepravě leteckou dopravu. Po příletu do Johannesburgu se vydáme do našeho nového hotelu, kde se ubytujeme. Poté se vydáme na místo, které Vám doporučí v Johannesburgu takřka každý – turistickou atrakcí číslo jedna je zde Lion Park.
Po příjezdu do parku nás čekají dvě atrakce. Nejprve se vydáme na projížďku po celé rezervaci, která dosahuje rozlohy takřka 600 hektarů. Během této jízdy budeme mít možnost se dozvědět a pozorovat místní zvířata, jako jsou např. zebry, žirafy, lvy, gepardi a mnoho dalších.
Po skončení jízdy nás čeká tzv. interakce, kde se budeme moci „pomazlit“ či vyfotografovat s malými lvíčaty. Po skončení prohlídky se vydáme zpět do našeho hotelu v Johannesburgu. Součástí výletu do Lion parku je oběd formou bufetu (klienti se zakoupeným balíčkem obědů zdarma, ostatní v případě zájmu za poplatek).
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Johannesburg
6. den: Národní park Kruger – den 1
Po snídaní v hotelu se vydáme na cestu do Národního parku Kruger, kde strávíme tři následující a nezapomenutelné dny. Krugerův národní park je nejstarším africkým parkem a své jméno nese po bývalém zakladateli a prezidentovi Jihoafrické republiky - Paulu Krugerovi. V roce 1898 vyhlásil na území dnešního parku první chráněnou oblast a v roce 1926 byla oblast zpřístupněna veřejnosti. Dnes se jedná o nejnavštěvovanější a nejznámější přírodní zajímavost v Jižní Africe. Denně sem v sezoně přijíždí až 3000 návštěvníků a ročně park navštíví více jak 1,5 mil turistů. Je tvořen celkem 24 kempy, měří necelých 20 000 km2 a je v něm 2400 km silnic. Nás dnes čeká odpolední program, konkrétně safari v „otevřených“ džípech a vydáme se po stopách „velké pětky“ (slon, buvol, nosorožec, lev a leopard). Náš „ranger“, který je s námi v džípech, je ve spojení s ostatními strážci parku, aby měl co nejlepší přehled o pohybu těchto zvířat a nám se povedlo všechny zvířata spatřit. Zvířata jsou nejaktivnější při východu a západu slunce, takže šance na spatření jsou vysoké. Během jízdy nám strážce ukáže stopy různých zvířat a poví nám o fauně a flóře v této oblasti. Následuje přesun do našeho kempu.
Přenocování v typických 3* příbytcích v národním parku Kruger
7. den: Národní park Kruger – den 2 vč.oběda
Dnes si musíme poněkud přivstat, jelikož našeho dobrodružství bude začínat již v ranních hodinách. Obdržíme balíčky se snídaní, zhruba kolem 05:30-06:00 budeme vyzvednuti a vydáme se do dalšího kempu. Po cestě se nám naskytne jedinečná příležitost pozorovat na vlastní oči a v přirozeném prostředí divokou zvěř, jako jsou např. žirafy, zebry, pakoně či opice. Uvidíme skály, které milují leopardi, savany, které milují gepardi, či tůně, kde budeme mít možnost uvidět takovou vzácnost, jako jsou psi hyenovití. Toto není ZOO, ale drsná příroda v parku Kruger . Zhruba před devátou hodinou ranní následuje přestávka na snídani a možnost nákupu v místním obchůdku. Poté se vydáme na cestu do dalšího kempu, kde bude přichystán oběd. V průběhu cesty se bude místní ranger snažit ukázat nám vše co bude možné. Při obědě si odpočineme, protáhneme nohy a budeme mít možnost se kochat impozantním prostředím. Během naší cesty zpět si uděláme ještě přestávku v jednom z mnoha kempů či piknikových areálů.
Přenocování v typických 3* příbytcích v národním parku Kruger
8. den: Soweto – dům Nelsona Mandely, Muzeum Apartheidu
Po snídaní opustíme park Kruger a vydáme se zpět do Johannesburgu. Naší dnešní zastávkou bude předměstí tohoto města, konkrétně ikonická černošská čtvrť Soweto. Jedná se historicky o jedno z významných měst v Jihoafrické republice a symbol boje proti Apartheidu. Nejprve se vydáme k bývalému domu prezidenta a symbolu JAR Nelsona Mandely. Naše další kroky povedou k muzeu, které zde bylo otevřeno v roce 2002. Dne 16. června roku 1976 proběhla demonstrace studentů proti zavedení afrikánštiny jako vyučovacího jazyka. Demonstraci policie násilně potlačila a při nepokojích zahynulo nejméně 176 osob, zejména dětí a mladistvých. Podle jedné z obětí Hectora Pietersona bylo pojmenováno muzeum apartheidu. V průběhu dne budeme mít možnost proniknout do místní kultury, potkávat se s místními lidmi, ochutnat místní jídla a třeba i místní tradiční pivo Qmqombothi. Po skončení prohlídky se vrátíme zpět našeho hotelu.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Johannesburg
9. den: Odlet zpět do Prahy
Tento den se bohužel budeme muset rozloučit a čeká na Vás transfer na letiště v Johannesburgu a odlet zpět do Prahy. Přejeme Vám mnoho šťastných zážitků.
Stravování: SNÍDANĚ, (+ 2 dny polopenze v parku Kruger)
Poznámky:
- Změny programu nejsou plánovány, ale jsou vyhrazeny.
- Konkrétní jména hotelů jsou upřesněna na místě delegátem. Fotografie ubytování u nabídky jsou ilustrativní.
- Výlety vč. transferů na jednotlivá místa, vstupů do navštívených objektů či památek a výkladů průvodců a obědů nejsou zahrnuty v základní ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit ve formě balíčků na místě u delegáta.
- Klienti mohou vycestovat pouze s cestovním pasem s platností minimálně 180 dnů v den příjezdu (Doporučujeme cestovat s několika kopiemi pasu a kopiemi OP. Pokud ztratíte pas, nebo vám jej někdo ukradne je jednání s ambasádou o náhradním dokladu mnohem pohodlnější a rychlejší, pokud takové kopie máte).
- Místní povinnou vládní a regionální taxu: 50 EUR / osoba / pobyt. Taxa se hradí po příletu v hotovosti u delegáta. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.
- PRO OBČANY ČESKÉ REPUBLIKY NEPLATÍ VÍZOVÁ POVINNOST (Pozor na nutnost mít v pase při vstupu do JAR alespoň dvě volné stránky).
- Cestování s mladistvými do JAR (Ministerstvo vnitra JAR nadále doporučuje rodné listy při cestování s mladistvými mít vždy u sebe pro případ, kdy by na hranicích došlo k pochybnostem ohledně rodičů (např. různé příjmení dítěte a rodiče). V případě, že rodič nebude mít některý z níže uvedených dokumentů na hranici, bude mu poskytnuta lhůta 24 hod. k jejich obstarání. Ke kontrole níže uvedené dokumentace k dítěti (cestujícího s oběma rodiči) by mělo docházet pouze v případě pochybností.) Bližší informace k naleznutí na stránce MZV
- Minimální počet účastníků pro konání tohoto poznávacího zájezdu je 15 osob.
Cena zahrnuje:
- Letenku Praha – Cape Town / Johannesburg – Praha (plánovaný přestup v Paříži / Amsterdamu)
- Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva
- Transfery letiště – hotel – letiště a transfery mezi jednotlivými hotely moderními klimatizovanými autobusy
- Ubytování na 8 nocí / 9 dní v min. 3* hotelu místní kategorizace dle programu (4 noci v Kapském městě (hotel 4*), 2 noci v Johannesburgu (hotel 4*), 2 noci v typických příbytcích v parku Kruger (3*)
- Přelet z oblasti Kapského města do Johannesburgu
- Snídaně / Polopenze(platí pro 2 noci v parku Kruger)
- Uvítací koktejl
- Služby českého delegáta
- Povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje:
- Místní povinnou vládní a regionální taxu: 50 EUR / osoba / pobyt. Taxa se hradí po příletu v hotovosti u delegáta. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.
- Výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám, uvedeného jídla a výkladů průvodců) nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit ve formě balíčku na místě u delegáta.
- Spropitné (doporučené spropitné je 5 € na osobu na den)
- Nápoje během jídel
- Rozšířené komplexní cestovní připojištění vč. pojištění storna zájezdu od pojišťovny UNION
Možnost přiobjednat:
- Rozšířené komplexní cestovní připojištění vč. pojištění storna zájezdu
- Fakultativní příplatky, programový balíček a služby (možnost dokoupení u delegátů na místě)
- Balíček 5 obědů (den 2,4,5,6 a 8): 149 € / osoba / pobyt (platba na místě u delegáta, výše se může změnit, jedná se o obědy, které nejsou zahrnuty v ceně fakultativních výletů)
Zvýhodněný balíček výletů „KOMFORT“: za 349,- EUR, který obsahuje:
Výlet - (2. den) Prohlídka Kapského města – city tour (Castle of good hope, City hall, Company gardens, Malay quarter)
Výlet - (4. den) Plavba lodí k ostrovu Seal s lachtany, Houbt Bay, kolonie tučňáků v Boulders, mys Cape Point s výstupem lanovkou
Výlet - (5. den) Lion Park
Výlet - (7. den) Národní park Kruger vč.oběda – den 2
Výlet - (8. den) Soweto – dům Nelsona Mandely, Muzeum Apartheidu
- Všechny vstupy do navštívených objektů a památek
- Služby českého průvodce během výletů a prohlídek
- Transfer na jednotlivé výlety
Zvýhodněný balíček výletů „BIG“: za 525,- EUR, který obsahuje:
Výlet - (2. den) Prohlídka Kapského města – city tour (Castle of good hope, City hall, Company gardens, Malay quarter)
Výlet - (3. den) Stolová hora, vinařská městečka Franschhoek & Stellenbosch vč.oběda
Výlet - (4. den) Plavba lodí k ostrovu Seal s lachtany, Houbt Bay, kolonie tučňáků v Boulders, mys Cape Point s výstupem lanovkou
Výlet - (5. den) Lion Park
Výlet - (6. den) Národní park Kruger – den 1
Výlet - (7. den) Národní park Kruger vč.oběda – den 2
Výlet - (8. den) Soweto – dům Nelsona Mandely, Muzeum Apartheidu
- Všechny vstupy do navštívených objektů a památek
- Služby českého průvodce během výletů a prohlídek
- Transfer na jednotlivé výlety

Vybavení pokoje

Ubytování: hotel 'no name' kategorie min. 3*.
K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha nebo vana, fén), telefonem, TV, klimatizací, možnost minibaru (za poplatek) a možnost trezoru (možnost poplatku).
Při poznávacích zájezdech se nejedná o ubytování v žádném konkrétním hotelu. Jména hotelů se dozvíte až po příletu do místa od delegáta. U těchto ubytovacích zařízení nemůžeme zajistit Vaše zvláštní požadavky. Ubytování v parku Kruger probíhá v typických příbytcích pro tento národní park, které nedisponují stejných vybavením jako standardní hotelové pokoje.
Fotografie ubytování v této nabídce jsou pouze ilustrační.

Stravování

Snídaně / Polopenze(platí pro 2 noci v parku Kruger). Možnost dokoupení balíčku obědů za 149 € / osoba / pobyt (platba na místě u delegáta, výše se může změnit, jedná se o obědy, které nejsou zahrnuty v ceně fakultativních výletů).

Služby za poplatek

Možnost přiobjednat:
- Komplexní cestovní připojištění vč. pojištění storna zájezdu od SLAVIA poj. za 1 990,- Kč / osoba / pobyt
- Fakultativní příplatky, programový balíček a služby (možnost dokoupení u delegátů na místě)
- Balíček 5 obědů (den 2,4,5,6 a 8): 149 € / osoba / pobyt (platba na místě u delegáta, výše se může změnit, jedná se o obědy, které nejsou zahrnuty v ceně fakultativních výletů)
Zvýhodněný balíček výletů „KOMFORT“: za 349,- EUR, který obsahuje:
Výlet - (2. den) Prohlídka Kapského města – city tour (Castle of good hope, City hall, Company gardens, Malay quarter)
Výlet - (4. den) Plavba lodí k ostrovu Seal s lachtany, Houbt Bay, kolonie tučňáků v Boulders, mys Cape Point s výstupem lanovkou
Výlet - (5. den) Lion Park
Výlet - (7. den) Národní park Kruger vč.oběda – den 2
Výlet - (8. den) Soweto – dům Nelsona Mandely, Muzeum Apartheidu
- Všechny vstupy do navštívených objektů a památek
- Služby českého průvodce během výletů a prohlídek
- Transfer na jednotlivé výlety
Zvýhodněný balíček výletů „BIG“: za 525,- EUR, který obsahuje:
Výlet - (2. den) Prohlídka Kapského města – city tour (Castle of good hope, City hall, Company gardens, Malay quarter)
Výlet - (3. den) Stolová hora, vinařská městečka Franschhoek & Stellenbosch vč.oběda
Výlet - (4. den) Plavba lodí k ostrovu Seal s lachtany, Houbt Bay, kolonie tučňáků v Boulders, mys Cape Point s výstupem lanovkou
Výlet - (5. den) Lion Park
Výlet - (6. den) Národní park Kruger – den 1
Výlet - (7. den) Národní park Kruger vč.oběda – den 2
Výlet - (8. den) Soweto – dům Nelsona Mandely, Muzeum Apartheidu
- Všechny vstupy do navštívených objektů a památek
- Služby českého průvodce během výletů a prohlídek
- Transfer na jednotlivé výlety

Poznámka
  • Změny programu nejsou plánovány, ale jsou vyhrazeny.
  • Konkrétní jména hotelů jsou upřesněna na místě delegátem. Fotografie ubytování u nabídky jsou ilustrativní.
  • Výlety vč. transferů na jednotlivá místa, vstupů do navštívených objektů či památek a výkladů průvodců a obědů nejsou zahrnuty v základní ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit ve formě balíčků na místě u delegáta.
  • Klienti mohou vycestovat pouze s cestovním pasem s platností minimálně 180 dnů v den příjezdu (Doporučujeme cestovat s několika kopiemi pasu a kopiemi OP. Pokud ztratíte pas, nebo vám jej někdo ukradne je jednání s ambasádou o náhradním dokladu mnohem pohodlnější a rychlejší, pokud takové kopie máte).
  • Místní povinnou vládní a regionální taxu: 50 EUR / osoba / pobyt. Taxa se hradí po příletu v hotovosti u delegáta. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.
  • PRO OBČANY ČESKÉ REPUBLIKY NEPLATÍ VÍZOVÁ POVINNOST (Pozor na nutnost mít v pase při vstupu do JAR alespoň dvě volné stránky).
  • Cestování s mladistvými do JAR (Ministerstvo vnitra JAR nadále doporučuje rodné listy při cestování s mladistvými mít vždy u sebe pro případ, kdy by na hranicích došlo k pochybnostem ohledně rodičů (např. různé příjmení dítěte a rodiče). V případě, že rodič nebude mít některý z níže uvedených dokumentů na hranici, bude mu poskytnuta lhůta 24 hod. k jejich obstarání. Ke kontrole níže uvedené dokumentace k dítěti (cestujícího s oběma rodiči) by mělo docházet pouze v případě pochybností.) Bližší informace k naleznutí na stránce MZV
  • Minimální počet účastníků pro konání tohoto poznávacího zájezdu je 15 osob.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu Praha – Cape Town / Johannesburg – Praha (plánovaný přestup v Paříži / Amsterdamu)- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfery letiště – hotel – letiště a transfery mezi jednotlivými hotely moderními klimatizovanými autobusy- Ubytování na 8 nocí v hotelu kategorie min. 3* - Snídaně- Přelet z oblasti Kapského města do Johannesburgu- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Místní povinnou vládní a regionální taxu: 50 EUR / osoba / pobyt. Taxa se hradí po příletu v hotovosti u delegáta. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.- Výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám, uvedeného jídla a výkladů průvodců) nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit ve formě balíčku na místě u delegáta.- Spropitné (doporučené spropitné je 5 € na osobu na den)- Nápoje během jídel- Komplexní cestovní připojištění vč. pojištění storna zájezdu
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: FlyDovolená s.r.o., IČ 07869819.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Jihoafrická Republika
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 042 237
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

PO STOPÁCH KRÁS JIŽNÍ AFRIKY
    Jihoafrická republika, Jihoafrická Republika

Původní cena
64 980 Kč/os

Cena
38 980 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 237

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
38 980 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
990 Kč