Termín:
4. 6. – 9. 6. 2018
Počet dní:
6 (po – so)
Počet nocí:
3
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Původní cena:
10 990  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Vydejte se s námi do Pobaltských republik a poznejte místní památky a zajímavosti. Krom všech tří pobaltských metropolí se podíváme na proslulou Horu Křížů, Baltskou Saharu a Vrch čarodějnic.

Nástup / Výstup

PRAHA
PODĚBRADY
HRADEC KRÁLOVÉ

Program

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den: Návštěva hlavního města Litvy. Vilnius nabízí k prohlídce například Gediminovu věž, klasicistní katedrálu nebo překrásné cihlové kostely. Odjezd na ubytování.

3.den: Ráno odjezd trajektem k písečnému ostrovu Kurská kosa přezdívanému také Baltica Sahara, 100 km dlouhý poloostrov, z něhož polovina náleží Rusku. Projdeme duny vysoké až 50 m, laguna, přilehlé Baltské moře, husté borové lesy, rybářskévesnice, dřevěné sochy - Vrch čarodějnic, naleziště jantaru. Odjezd na ubytování.

4.den: Dopoledne navštívíme proslulou Horu křížů. Zbytek dne strávíme lotyšském NP GAUJA, který nabízí krásné scenérie cesty pro pěší. Vstupní bránou do parku je Sigulda, "lotyšské Švýcarsko" obklopené legendárními jeskyněmi Gütma?isova a Viktorovajeskyně, středověkými Siguldskými hrady a strmými stěnami. Navštívíme Turaidskou rezervaci. Odpoledne odjezd do Tallinnu. Prohlídka večerního Tallinnu - Starého města, radnice, hradu Toompea, chrám Alexandra Nělského nebo budovu parlamentu. Ubytování.

5.den: Po snídani přejezd do Lotyšska a prohlídka Rigy. Návštěva Starého města, katedrálu, která je největší v Pobaltí nebo památník svobody. Ve večerních hodinách odjezd do Prahy.

6.den: Návrat v poledních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 3 x ubytování se snídaní
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Vstupy do objektů
• Trajekt na ostrov Kurská Kosa 8 euro
• Příplatek za jednolůžkový pokoj
• Cestovní a úrazové pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Riga, Tallinn, Vilnius

Pobaltské země krásy národní parků

Číslo zájezdu: 879240
Estonsko, Litva, Lotyšsko, Riga, Tallinn, Vilnius