Termín:
7. 3. – 14. 3. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program zájezdu

Chcete si odpočinout, ale také jezdit na výlety a poznat kousek Egypta?: Pak je pro vás vhodný tento zájezd, který je NOVINKOU v naší nabídce, do vyhledávaného letoviska Marsa Alam, kde se můžete koupat i slunit, zkrátka příjemně lenošit, a svou dovolenou si obohatit poznáním Luxoru, jednoho z nejúchvatnějších míst Egypta vůbec, a zažít nezapomenutelné šnorchlování u jednoho z nejkrásnějších korálů v Marsa Mubarak.
1. den: odlet z Prahy do Marsa Alam. Po příletu přivítání s delegátem CK na letišti, transfer do 4* hotelu.
2. den: informační schůzka s delegátem, naplánování výletů - také se budete moci přihlásit na další fakultativní výlety. Individuální volno.
3. - 7. den: individuální volno nebo účast na výletě.
8. den: transfer na letiště k odletu do Prahy.
Luxor: - celodenní výlet
Marsa Mubarak: – celodenní výlet lodí.

Minimální počet účastníků

6.

Povinné příplatky

Dětské ceny: 1. dítě 2 - 12 let na přistýlce 9 990 Kč
3. osoba na přistýlce: 21 490 Kč (termín 11.04.-18.04.2020 22 990 Kč)

Poznámka

Vstupní vízum do Egypta je možné zakoupit přímo na letišti v Egyptě (za poplatek cca 27 USD), poplatek za vízum může být dle aktuální situace zvýšen (upřesní prodejce).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha-Marsa Alam-Praha vč. letištních a bezpečnostních poplatků a případného palivového příplatku • dopravu a transfery dle programu • 7 nocí ve 2lůžkovém pokoji ve 4* hotelu v Marsa Alam s all inclusive • 2 výlety - Výlet za šnorchlováním v Marsa Mubarak, Luxor • služby česky hovořícího delegáta • zákonné pojištění ve znění zákona č.159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

spropitnéFakultativní příplatky: • pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (2 490 Kč)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, IČ: 27869237, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Marsa Alam
  • Místo dle CK: Marsa Alam
Informace o slevách

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.