POD PRALESEM

  Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Větřní, Zátoňské Dvory

POD PRALESEM

    Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Větřní, Zátoňské Dvory
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. 2 lůžkový pokoj je možný s dětskou přistýlkou. U 4 lůžkového pokoje nejsou povolena neobsazená lůžka. V 1. patře jsou 4 lůžkové pokoje, ve 2. patře 2 lůžkové pokoje. Pokoje nemají balkony.

STRAVA

Polopenze - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert).

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TIPY NA VÝLETY - BOUBÍNSKÝ PRALES - 3 km pěšky od penzionu, na vrcholu nová rozhledna. Národní přírodní rezervace (od roku 1992) prvořadého významu s několika značenými turistickými trasami. - ADRENALIN-LIBIN - lanové centrum, včetně překážek pro děti od 2 let. U areálu na vrcholu Libína rozhledna (34 km). - STOŽECKÁ KAPLE - významné poutní místo, možno na kole či pěšky. - STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ v Bavorském lese (42 km) - dřevěná rozhledna ve tvaru vejce napojená na stezku vedoucí ve výšce vrcholků stromů, bezpečná pro děti a pohodlně sjízdná kočárkem. Přístupné i v zimě. Z tohoto areálu je to kousek pěšky do přírodní zoo, kde lze v rozsáhlých oborách spatřit zvířata. - 'Šumavské léto s párou' - Již od roku 1993 se totiž v rámci 'Šumavského léta s párou' konají vždy od počátku července do začátku září jízdy nostalgických vlaků s parní lokomotivou řady 310, zvanou 'kafemlejnek', nejkrásnějšími partiemi Šumavy. Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky.

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel nepřijímá žádné platby platebními kartami.

DÍTĚ

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

KOUPÁNÍ

Aquapark Karoli WALDKIRCHEN v Německu (cca 40 km) - aquapark láká slanou vodou, masážními tryskami, venkovním bazénem příjemnými odpočinkovými zónami. Moderní prosklená stavba navozuje atmosféru Středomoří. Všechny bazény v mediteraneu jsou naplněny termální slanou vodou. Teplota vody kolem 34 stupňů zaručuje naprostou relaxaci. Venkovní bazén - sklouzněte se po široké skluzavce do solárně ohřívaného velkého plaveckého bazénu, nebo si odpočiňte v teplém bazénku s vodopádem a kanálem s proudící vodou. Sauna - různé vůně jako lemongrass nebo eukalyptus zajišťují v temné žulové parní jeskyni příjemné uvolnění při 45 stupních a téměř stoprocentní vlhkosti vzduchu.

PARKOVÁNÍ

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

100 Kč/den

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=6 platí ve všech termínech pro rekreační pobyt. SLEVA 10% za včasné knihování 60 a více dní před nástupem platí ve všech termínech pro rekreační pobyt a Pár dnů pod Boubínem.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SENIOR POBYT od 60 le (8 dní/7 nocí, nástup libovolný) V termínech 10.04. - 28.06. a 30.08. - 01.11.20 - 7x ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert). BONUSY ZDARMA - parkování - úschova kol - Wi-Fi Nelze uplatnit slevu za včasný nákup.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

PÁR DNŮ POD BOUBÍNEM (5 dní/4 noci, nástup libovolný) V termínech 10.04. - 28.06. a 30.08. - 01.11.20 - 4x ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert). BONUSY ZDARMA - parkování - úschova kol - dětský koutek a hřiště, trampolína, stolní tenis - Wi-Fi Lze uplatnit slevu za včasný nákup.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

REKREAČNÍ POBYT Ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert). BONUSY ZDARMA - parkování - úschova kol - dětský koutek a hřiště, trampolína, stolní tenis - Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

32 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

20 Kč/den

PROČ K NÁM

Rodinný penzion na úpatí Boubínského pralesa * Přátelský k dětem všeho věku.

VYBAVENÍ

restaurace, bar, venkovní posezení, dětské hřiště, dětský koutek, dětská horolezecká stěna, zahrada, stolní tenis, trampolína, pískoviště, houpačka, plastová odrážedla, líný tenis.

POLOHA

Rodinný penzion se nachází uprostřed panenské přírody v obci Zátoň, pod Boubínským pralesem. Boubínský prales je unikátní přírodní rezervace v samém srdci Šumavy. Nedotčená příroda s přirozeným vývojem bez zásahu člověka. Je to ideální místo pro poznávání krás Šumavy.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po silnici č. 4 do Horní Vltavice, zde odbočit vlevo do Zátoně, penzion leží vlevo u odbočky na Lenoru. Parkování u penzionu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Vimperku směr Strážný, autobusová zastávka Lenora-Zátoň cca 300 m od penzionu.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem ze Strakonic směrem Volar, vlaková zastávka Zátoň cca 1,5 km od penzionu

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Šumava
  • Místo dle CK: Zátoň

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 443 550
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

POD PRALESEM
    Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Větřní, Zátoňské Dvory

Cena
5 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 443 550

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 250 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
980 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč