Podzimní prázdniny v Paříži a zámek Versailles

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Podzimní prázdniny v Paříži a zámek Versailles

  Francie, Paříž a okolí, Paříž
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Ubytování

hotel -

Program zájezdu

1. den: odjezd v odpoledních hodinách dle nástupních míst.
2. den: ráno příjezd do Paříže – 9ti hodinová prohlídka města s průvodcem: Eifffelova věž (cca 17 €), Martova pole, Invalidovna, most Alexandra III., muzeum d`Orsay, Francouzský institut, Latinská čtvrť, Il de la Cité, katedrála Notre Dame, Sorbonna, Louvre (cca 15 €), Tuirellské zahrady, náměstí Concorde. Odjezd na ubytování.
3. den: po snídani zámek a zahrady ve Versailles (cca 18 €), návrat do Paříže - moderní čtvrť La Défence, večerní Montmartre – Moulin Rouge, Pigale, Sacré – Coeur.
4. den: po snídani následuje prohlídka radnice, Centre George Pompidou, Les Halles, náměstí Vandome, kostel sv. Madeleine. Osobní volno k návštěvě muzeí nebo bulváru Champs Elyseés a Vítězného oblouku (cca 12 €). Na závěr dne projížďka lodí po Seině (cca 10 - 15 €). Odjezd z Paříže v podvečer.
5. den: návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 2x ubytování v hotelu 2* ve 2 nebo 3lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením
  • 2x snídani
  • služby průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • vstupy
  • komplexní cestovní pojištění 200 Kč/dospělá osoba, 160 Kč/dítě do 18 let

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Kalousek, IČ: 06293514. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 608
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Podzimní prázdniny v Paříži a zámek Versailles
  Francie, Paříž a okolí, Paříž

Cena
5 509 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 830 608

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 509 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč