Termín:
1. 5. – 5. 5. 2019
Počet dní:
5 (st – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program zájezdu
Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

Paříž

V ranních hodinách projedeme historický střed Paříže, uděláme pár foteček Eiffelovy věže a pěšky nebo výtahem ji zdoláme.... za ten výhled ve výšce 320 m to určitě stojí! Kolem poledne nás čeká návštěva největšího mořské akvária CINEAQUA ve Francii se 40 milióny litrů vody, 60 nádržemi, 10.000 živočichy a rostlinami, žraloky, rejnokami, murénami, langustami, chobotnicemi, mořskými koníky, hvězdicemi, rybičkami „Nemo“, 2500 vzácnými medúzami, 400 korály z celého světa. Zážitkem pro všechny je průchod jeskyním tunelem ve kterém plave 37 žraloků, můžete krmit rybičky v bazénu dotyků, podívat se na naučné a zábavné filmy, navštívit restauraci a butik se suvenýry...
Po prohlídce akvária se projedeme po řece Seině výletní lodí, abychom shlédli ty nejdůležitější pařížské památky – most Alexandra III, náměstí Svornosti, muzeum Louvre a d ?Orsay, budovu národního shromáždění, ostrov de la Cité s nádherným chrámem Notre Dame, pařížskou radnici, budovu rádia a televize, palác Chaillot-Trocdéro, Eiffelovu věž...
Po odpočinku v místních kavárničkách a restauracích na třídě Champs Elysées se podíváme na velký vítězný oblouk - l ?Arc de Triomphe s největším kruhovým objezdem na světě (12 výjezdů). Ve večerních hodinách přejedeme na hotel na okraji Paříže.

Pokračování v prohlídce Paříže

V dopoledních hodinách se projdeme přes náměstí Svornosti - Concorde, Tuillerijské zahrady, muzeum Louvre, most Pont Neuf, kolem ptačího a květinového trhu, až na ostrov de la Cité s majestátní katedrálou Notre Dame. Po osobním volnu na občerstvení a dokoupení suverýrů navštívíme Jardin des plantes - botanickou zahradu a 1200 zvířátek v místní ZOO. Pokud nebude chtít zákazník do ZOO, může zůstat v botanické zahradě, který je zdarma, nebo může do některých z muzeí např. Louvre, d ?Orsay, centrum Pompidou (Bobourg). Ve večerních hodinách se vracíme na hotel.

Disneyland

Celý den strávíme ve světě fantazie zábavného parku Disneyland, který se skládá z 5 kouzelných zemí, kde se naše nejenom dětské sny stávají skutečností. Potkat Mickey Mouse a oblíbené kreslené postavičky, proletět se nad Londýnem do Země nezemě, ztratit se v labyrintu Alenky nebo na Robinsonově stromě, projet hřmící skálu, poobědvat v Africe a pak se nechat vystřelit kanónem do vesmíru a dopadnout mezi piráty z Karibiku ... Nadšení budou velcí i malí.... Po závěrečném nočním ohňostroji s vodní, světelné a filmovou projekcí na zámek Šípkové Růženky se sbalíme a plní zážitků odjedeme zpátky domů.

Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Popis zajezdu


I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky, je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Zažijete zážitek při návštěvě mořského světa pod Eiffelovou věží. Zamíříme také do nejstarší zologické zahrady Paříže. Za jednu návštěvu není možné projít krámky na ulici Rivoli, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v Louvre. A co teprve když se chcete vyřádit v zábavním parku Disneyland?

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • 2x ubytování v hotelu** s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha)
 • 2x kontinentální snídaně
 • vjezd do Paříže 300 Kč (12€)
 • vstup do Botanické zahrady
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • pobytová taxa vč. parkingu 5€ / os. / noc
 • vstupy v rámci programu
 • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Metal, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Disneyland, Paříž

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mořský svět i známá ZOO se snídaní **

Číslo zájezdu: 1203858
Francie, Paříž a okolí, Disneyland, Paříž