Termín:
18. 4. – 22. 4. 2019
Počet dní:
5 (čt – po)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program zájezdu
Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

Eiffelova věž, Cineaqua, plavba lodí

V ranních hodinách projedete historický střed Paříže, uděláte si pár fotek Eiffelovy věže a zdoláte ji pěšky nebo výtahem. Za výhled ve výšce 320 metrů to určitě stojí! Kolem poledne vás čeká návštěva největšího mořského akvária CINEAQUA ve Francii se 40 milióny litrů vody, 60 nádržemi, 10 000 živočichy a rostlinami, žraloky, rejnoky, murénami, langustami, chobotnicemi, mořskými koníky, hvězdicemi, rybičkami „Nemo“, 2 500 vzácnými medúzami a 400 korály z celého světa. Zážitkem pro všechny je průchod jeskynním tunelem, ve kterém plave 37 žraloků, můžete krmit rybičky v bazénu dotyků, podívat se na naučné a zábavné filmy, navštívit restauraci a butik se suvenýry.

Po prohlídce akvária se projedete po řece Seině výletní lodí, abyste shlédli ty nejdůležitější pařížské památky - most Alexandra III, náměstí Svornosti, muzeum Louvre a d ?Orsay, budovu národního shromáždění, ostrov de la Cité s nádherným chrámem Notre Dame, pařížskou radnici, budovu rádia a televize, palác Chaillot-Trocdéro a Eiffelovu věž. Po odpočinku v místních kavárničkách a restauracích na třídě Champs-Élysées se podíváte na velký Vítězný oblouk - l ?Arc de Triomphe s největším kruhovým objezdem na světě (12 výjezdů). Ve večerních hodinách přejedete na hotel na okraji Paříže.

Place de la Concorde, Notre Dame, botanická zahrada

V dopoledních hodinách se projdete přes náměstí Svornosti - Concorde, Tuillerijské zahrady, muzeum Louvre, most Pont Neuf, kolem ptačího a květinového trhu až na ostrov de la Cité s majestátní katedrálou Notre Dame. Po osobním volnu vyhrazeném na občerstvení a koupení suverýrů navštívíte Jardin des plantes - botanickou zahradu a 1 200 zvířat v místní ZOO. Pokud nebudete chtít do ZOO, můžete zůstat v botanické zahradě, která je zdarma, nebo se můžete vydat do některých z muzeí např. Louvre, d ?Orsay, centrum Pompidou (Bobourg) aj. Ve večerních hodinách se vracíte na hotel.

Disneyland, večerní ohňostroj

Celý den strávíte ve světě fantazie zábavního parku Disneyland, který se skládá z 5 kouzelných zemí, kde se vaše nejenom dětské sny stávají skutečností. Vydáte se potkat Mickey Mouse a oblíbené kreslené postavičky, proletět se nad Londýnem do Země nezemě, ztratit se v labyrintu Alenky nebo na Robinsonově stromě, projet hřmící skálu, poobědvat v Africe a pak se nechat vystřelit kanónem do vesmíru a dopadnout mezi piráty z Karibiku. Nadšení budou velcí i malí. Po závěrečném nočním ohňostroji s vodní, světelnou a filmovou projekcí u zámku Šípkové Růženky se sbalíte a plní zážitků odjedete zpátky domů.

Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Popis zajezdu

Toužíte po dávce pořádné zábavy obohacenou o poznávání okouzlující Paříže? Tentokrát se vydáte po významných památkách a za objevováním flory a fauny do nejstarší zoologické zahrady Paříže, vystoupáte na Eiffelovu věž a projdete se po Champs-Élysées k Vítěznému oblouku.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • 2x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
 • 2x kontinentální snídaně
 • vjezd do Paříže 400 Kč (16 €)
 • vstup do Botanické zahrady
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
 • vstupy v rámci programu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Metal, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Paříž a okolí
 • Místo dle CK: Disneyland
Informace o slevách

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mořský svět i známá ZOO se snídaní **

Číslo zájezdu: 1203858
Francie, Paříž a okolí, Disneyland