Pokoje VYBRANÉ BAŠKA VODA

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda

Pokoje VYBRANÉ BAŠKA VODA

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Pokoje VYBRANÉ BAŠKA VODA

Poloha

pokoje v obytné části městečka.

Vybavení a služby

v blízkosti - restaurace, kavárny, bary, markety, směnárna.

Ubytování

2lůžkové pokoje se sprchou a WC, s možností přistýlky, pokoj 2(+2) - dva 2lůžkové pokoje se samostatným vchodem vedle sebe s jednou společnou sprchou a WC

Sport a zábava

sportovní využití dle místní nabídky.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu + 2 dcl piva nebo vína nebo džusu, v restauraci Šebin, v roce 2021 bude služba snídaně a večeře zajišťována v restauraci aparthotelu Palac - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu - pizza, burgery, těstoviny, lazagne, saláty, vegeteranské jídlo, k večeři jeden nápoj v ceně zdarma.
NOVĚ v roce 2021 - snídaně probíhá od 7:00 do 10:00, druhé jídlo probíhá od 12:00 do 19:00, je možné tedy místo večeře zajistit oběd.

Pláž

oblázková, cca 100-600 m, sprchy na pláži.

Doplňující informace

parkování zajištěno u ubytování nebo v jeho blízkosti ZDARMA.

Základní cena zahrnuje

ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Baška Voda

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 743 824
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Pokoje VYBRANÉ BAŠKA VODA
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda

Cena
4 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 743 824

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
4 690 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku (povinný)
1
1 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč