Potulky Parížom

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Potulky Parížom

  Francie, Paříž a okolí, Paříž
Původní cena
18 330 Kč/os

Cena
15 654
(615 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 463
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Úvod

4-dňový resp. 5-dňový letecký zájazd.

Úvod
Ubytovanie

3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3*.

Stravovanie

Raňajky.

Poznámka

Pri dlhom okruhu sa program rozloží do 5 dní.
5-DŇOVÝ LETECKÝ ZÁJAZD:
PARÍŽ A ROMANTICKÉ ZÁMKY
V cene zájazdu je zahrnutý jednodňový výlet autobusom do dvoch nádherných zámkov Fontenebleau a Chateau de Vaux-le-Vicomte. 
UMELECKÝ PARÍŽ
V cene zájazdu je zahrnutý aj výlet do Giverny (dom so záhradou, kde žil slávny Claude Monet). V rámci programu navštívime aj Museé d Orsay a pozrieme si zbierku impresionistických diel v budove Oranžérie. 
Zmena programu, letových časov a miest odletu vyhradená.

Doprava

Letecky.

1. deň

Transfer na letisko, odlet do Paríža, po prílete okružná prehliadka mesta, ubytovanie. V popoludňajších hodinách začneme pešiu prehliadku mesta návštevou 324 metrov vysokej Eiffelovej veže, s výhľadom pri dobrej viditeľnosti až do vzdialenosti 67 km.

2. deň

Raňajky, transfer do Versailles (návšteva Kráĺovského zámku a záhrad). Pešia prehliadka: Víťazný oblúk, Elyzejské polia (Champs Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), kostol La Madelaine, Place Vendôme, Hotel Ritz, Opera a iné. Plavba loďou po Seine (fakultatívne).

3. deň

Raňajky. Dnes prejdeme ostrov Cité a najznámejšie parížske pamätihodnosti - kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie a Notre Dame. Návšteva obrazovej galérie Louvre so slávnym obrazom Mona Lisa. Vyjdeme si aj na Montmartre s krásnym výhľadom pred bazilikou Sacré Coeur. Námestie umelcov Place du Tetre a známy kabaret Moulin Rouge.

4. deň

Raňajky. Brucho Paríža Les Halles a moderné Centre Pompidou. Transfer na letisko, odlet z Paríža.

Základní cena zahrnuje

Leteckú dopravu Viedeň  – Paríž – Viedeň, servisné poplatky, transfer Bratislava - Schwechat - Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, okružnú jazdu po Paríži, 3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK. 

Základní cena nezahrnuje

Za 1/1 izbu 240 EUR (4 noci), 180 EUR (3 noci). Predstavenie v kabarete Moulin Rouge 200 EUR bez večere, 250 EUR s večerou. Prepravu počas pobytu v Paríži okrem uvedenej, vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Satur Travel, IČ: 35787201. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paríž

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 737 463
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Potulky Parížom
  Francie, Paříž a okolí, Paříž

Původní cena
18 330 Kč/os

Cena
15 654
(615 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 463

Zájezd

osoba na pevnom lôžku
2
614,56 EUR
príplatok za 1x PCR test - osoba
0
49 EUR
príplatok za kabaret Moulin Rouge bez večere - osoba
0
200 EUR
príplatok za kabaret Moulin Rouge s večerou - osoba
0
250 EUR
príplatok za 1x Antigén test a manažment termínu testovania - osoba
0
15 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
12 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
9,2 EUR
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
6 EUR