Prázdninový komplex Holiday Resort Medveja

Chorvatsko, Kvarner, Opatija, Medveja

Prázdninový komplex Holiday Resort Medveja

  Chorvatsko, Kvarner, Opatija, Medveja
Číslo zájezdu: 2 050 831
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

kemp se rozkládá na území plném středomořské vegetace, nedaleko známé opatijské riviéry a hory Učka, dlouhá oblázková pláž (50-500 m dle přiděleného ubytování), centrum 3 km.

Orientační vzdálenosti: Opatija 9 km, Rijeka 23 km, Lovran 4 km.

Ubytování

APARTMÁNY A MOBILHOMY s koupelnou a WC, klimatizací.

Mobilhome MH Standard pro 4 osoby (23 m2) – 2 ložnice pro 2 osoby (1 dvoulůžko 140x200 cm, 2 lůžka 70x190 cm), obývací místnost s kuchyňským koutem, terasa.

Mobilhome MH Premium pro 4 osoby (32 m2) – 2 ložnice pro 2 osoby (1 dvoulůžko 160x200 cm, 2 lůžka 80x200 cm), SAT-TV, 2 koupelny, terasa, venkovní gril.

Stravování

vlastní

Vybavení

recepce s trezorem, parkoviště zdarma, dětské hřiště, wifi zóna, restaurace, plážový bar, plážový servis za poplatek, vodní sporty, plážový volejbal.

Akce

sleva za včasný nákup do 31.03.22 = 20%

Základní cena zahrnuje

  • nájem mobilhomu, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, klimatizace, 1 parkovací místo.
  • Cena za OSOBU v MBH na NOC:

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek:pobytová taxa 1,10 €/ osoba od 18 let/ den (děti 12-17,9 let 0,55 €).
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání +13,50 €/ noc.
  • Dětská postýlka - EUR 9,50/noc

Informace o zájezdu

Pořadatel: COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Medveja

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 050 831
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Prázdninový komplex Holiday Resort Medveja
  Chorvatsko, Kvarner, Opatija, Medveja

Cena
5 160 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 050 831

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 160 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč