Privátní pokoje BAŠKA VODA s polopenzí

Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda

Privátní pokoje BAŠKA VODA s polopenzí

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Cena obsahuje
 • 7 x ubytování s polopenzí za osobu
 • spotřeby energií (voda, elektřina, plyn)
 • závěrečný úklid
 • povlečení
 • pobytovou taxu
Cena neobsahuje
 • SLEVY:
 • dítě do 3 let bez nároku na lůžko: zdarma
 • dítě 3 - 12 let na lůžku: sleva 1.700 Kč
 • dítě 3 - 12. let na přistýlce: sleva 3.400 Kč
 • dospělý na přistýlce: sleva 1.700 Kč
 • DOPRAVA AUTOBUSEM: + 2.690 Kč
Privátní pokoje BAŠKA VODA s polopenzí

POLOHA: Nachází se v oblíbeném letovisku Baška Voda, které je významné a rušné letovisko na Makarské riviéře. Předností Bašky Vody je bohatá vegetace včetně borových lesů, které dosahují až k dlouhým oblázkovým plážím. I její poloha pod hradbou pohoří Biokovo je velmi malebná. Letovisko patří k nejoblíbenějším ve Střední Dalmácii.

PLÁŽ: oblázková pláž 100 - 600 m od ubytování

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou bez klimatizace.

STRAVOVÁNÍ: polopenze v restauraci „ŠEBIN“ : snídaně bufet, večeře - předkrm, hlavní chod výběr ze 2 menu, salát, desert. V ceně stravy je jeden nápoj (sklenice vína, piva nebo nealko).

Destinace

Jedno z nejkrásnějších letovisek Makarské riviéry se nachází asi 50 km jižně od Splitu. Horský masiv pohoří Biokovo s nejvyšším vrcholem Sv. Jure (1762 m) vytváří skvělou kulisu letní dovolené. Někdější malá rybářská osada s prvky dalmátské lidové architektury patří k opravdovým perlám na Jadranu. Křišťálově čisté moře lemují dlouhé oblázkové pláže. Přístavní promenáda s mnoha kavárnami, restauracemi a obchůdky láká každoročně spoustu turistů. Výhodná poloha nabízí možnosti výletů do národních parků Biokovo, na blízké ostrovy a historicky významného města Dubrovník.

Základní cena zahrnuje

7 x ubytování s polopenzí za osobu
spotřeby energií (voda, elektřina, plyn)
závěrečný úklid
povlečení
pobytovou taxu
Privátní pokoje NO NAME s polopenzí - - 7 x ubytování s polopenzí za osobu
spotřeby energií (voda, elektřina, plyn)
závěrečný úklid
povlečení
pobytovou taxu

Základní cena nezahrnuje

SLEVY:
dítě do 3 let bez nároku na lůžko: zdarma
dítě 3 - 12 let na lůžku: sleva 1.700 Kč
dítě 3 - 12. let na přistýlce: sleva 3.400 Kč
dospělý na přistýlce: sleva 1.700 Kč
DOPRAVA AUTOBUSEM: + 2.690 Kč
Privátní pokoje NO NAME s polopenzí - SLEVY:
dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma i
dítě 3 - 12 let na lůžku: sleva 10%
dítě 3 - 12. let na přistýlce: sleva 20%
dospělý na přistýlce: sleva 10%
DOPRAVA AUTOBUSEM:
+ 2.490,- až 2.790,- (dle nástupního místa)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atlantika, IČ: 25332040. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
 • Místo dle CK: Baška Voda

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 747 100
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Privátní pokoje BAŠKA VODA s polopenzí
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baška Voda

Cena
3 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 747 100

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
3 990 Kč
příplatek za místenku v autobuse (rezervace vybraného sedadla)
0
200 Kč
příplatek za ložní prádlo + osuška - osoba
0
0 Kč
příplatek za spotřebu energií
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč