Termín:
22. 3. – 26. 3. 2020
Počet dní:
5 (ne – čt)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA SJEZDOVCE!!!! hotel Krvavec se nachází v samém centru lyžařského střediska Krvavec, ve výšce 1596 m.n.m. Jedná se o nejvýše položený hotel ve Slovinsku, který je obklopen sjezdovkami a terasami s občervením. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří přijeli na hory nachytat nějaký ten bronz, hned před hotelem se nachází terasa na opalování. Obklopeni nádhernými slovinskými horami si můžete vychutnat nezapomenutelný zážitek z lyžování v nejvýše položeném hotelu ve Slovinsku. Hotel je zařízen v alpském stylu. Díky své poloze přímo na lyžařském svahu, je ideálním výchozím bodem pro všechny milovníky zimních i letních aktivit na Krvavci. Odpočiňte si v teplé a příjemné horské atmosféřealpského prostředí a nechte se hýčkat naším přátelským a profesionálním personálem po celou dobu vašeho pobytu. Naši hoteloví hosté mají k dispozici vynikající a bohaté snídaně, stejně jako gurmánskou večeři složenou z místních kulinářských specialit. Během dne hotel nabízí prostory jako samoobslužnou restauraci a jste vítáni vychutnat si jídlo a pití v naší velmi populární ''Plaža'',venkovní terasa s barem, která je hlavním bodem pro společenské setkání a zábavu na kopci a se nachází jen coby ''kamenem dohodil'' od hotelu.

Pokud dáváte přednost relaxaci, můžete si vychutnat jednu z našich wellness služeb od infra-červené a finské vnitřní po vnější saunu s výstupem přímo na sněhu. Sauny zlepší váš imunitní systém, podporují detoxikaci vašeho těla, pomáhají spalovat kalorie a zlepšují celkovou pohodu. Všechny wellness ceny jsou včetně čistých ručníků, stejně jako teplých a studených nápojů.

Všichni milovníci zábavy se mohou bavit až do časných ranních hodin v naší společenské místnosti, kde si můžete vychutnat hudbu dle vlastního výběru, zahrát si stolní fotbal nebo hokej, šipky nebo vyzkoušet své dovednosti v kulečníku.

Místo: Slovinsko, Krvavec.

Ubytování: Hotel Krvavec 3* - přímo na svahu!!!

Strava: snídaně a večeře formou bufetu.

Vzdálenost: Ostrava - Krvavec 680 Km, Brno - Krvavec 500 km

Poznámka: Po příjezdu k dolní stanici kabinové lanovky se zavazadla přepravují pomocí kabinové lanovky. Od horní stanice kabinové lanovky musí klienti ještě přejet k hotelu sedačkovou lanovkou.

Balíčková cena zahrnuje:

4x ubytování v 1/2 nebo 1/2+1 pokoji
4x polopenzi formou bufetu
SKIPAS NA 4 DNY!!
1 x výjezd kabinovou lanovkou tam a zpět
přeprava zavazadel od kabinové lanovky do hotelu a zpět
úschova lyží
pobytová taxa
1 x vstup do saun
delegát

Lyžařské středisko Krvavec leží v blízkosti Kranje a není daleko ani od Lublaně. Středisko má 30 km sjezdovek, které jsou upravovány. Poskytují výborné lyžařské podmínky a vzhledem k příznivé poloze střediska, lyžařská sezóna trvá 100 dnů v každé sezóně, která začíná v listopadu a trvá do začátku května. Kdyby nebyl sníh, mají tu na „pomoc'' sněhová děla, která pokrývají 90% sjezdovek. Krvavec je druhý největší areál ve Slovinsku.

Sjezdovky čekají na všechny od začátečníků přes rekreační lyžaře až po závodníky. Když je slunce velkorysé, Krvavec je krásný jako letní pláž při opalování. Doplňkové služby jsou velmi bohaté, zahrnují lyžařskou školu, půjčovnu a servis lyžařského vybavení, polygon pro začátečníky, dětské hřiště a snowboardingovou školu.

Středisko se nachází v 1 450 - 1 971 metrech nadmořské výšky a má tři vrcholy - Zvoh, Krvavec a Kržiše. V provozu na vrcholy je celkově 11 přepravních zařízení - kabinová lanovka, 7 sedačkových lanovek, 3 vleky. Průměrně za hodinu lanovky přepraví přibližně 4 500 osob. Svahy jsou rozděleny na 3 barvy. Černá barva svahu je pro hosty, kteří mají rádi nečekaně dlouhé trasy, červenou barvou značený „střed'' má několik zajímavých tras a nakonec modrá barva trasy, která je doplněná začátečnickými svahy, které se nachází především ve spodní části celého areálu. Středisko Gospnica je perfektní místo právě pro rodiny s dětmi a nelyžaře. K dispozici tu mají 80m dlouhý jednoduchý vlek, který vás vyveze až na vrch mírné sjezdovky a další různá vybavení pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v lyžování. Hned vedle střediska se navíc nachází lyžařská škola a půjčovna lyží.

Za krásného slunečného počasí uvidíte krásný výhled od Lublaně až k moři. Posedět si u občerstvení můžete kdekoliv po okolních svazích. Na svazích je velmi příjemná a uvolněná atmosféra, přeplnění svahů se stává opravdu jen výjimečně.

Nemusíte jenom lyžovat, ale můžete také sáňkovat, zajít do solária či sauny. V létě jsou návštěvníci spokojení, protože je příznivá pěší i vysokohorská turistika.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.a 2. den:

Příjezd na parkoviště pod lanovkou. Do výšky 1.500 m.n.m. se není možné se autem v zimě dopravit. Přepravíme se tedy se zavazadly kabinovou lanovkou z dolní stanice do horní stanice lanovky, kde nás počká auto pro přepravu zavazadel do hotelu. Klienti se musí přepravit k hotelu ještě další sedačkovou lanovkou, avšak již bez zavazadel. V hotelu si klienti dají zavazadla na vyhrazené místo, uděláme si krátkou informační schůzku, obdržíte skipasy a užitečné informace o Vašem pobytu a můžete jít lyžovat. Nejpozději ve 14 hodin jsou všechny pokoje připravené a klienti se mohou ubytovat. Za poplatek je možné si připlatit hotelovou saunu přímo v hotelu. Večer mají klienti večeři formou bohatých a hlavně vynikajících švédských stolů. Nocleh v hotelu Krvavce 3* přímo na sjezdovce.

3.a 4.den

Klienti mají vynikající snídaní a celý den si mohou užívat sjezdové lyžování nebo jít na běžky či procházku. Opět můžete využít za poplatek sauny po lyžovačce a dát svému tělu pořádný relax! Večeře a nocleh.

5.den

Snídaně, vyklízení pokojů do 10 hod., odjezd lanovkami na parkoviště.

Změna programu vyhrazena.
Délka sjezdovek:

černé sjezdovky: 7 km

červené sjezdovky: 15 km

modré sjezdovky: 7 km

lyžování ve volném terénu: 1 km

běžkařské tratě: 3 km

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko v pokoji se dvěma dospělými, je zdarma. Dítě od 5,99 do 9,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými,mají slevu 50%. Dítě od 9,99 do 14,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými mají slevu 30%. Nelyžař -500 Kč/pobyt.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: KOMPLEXNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ NA LYŽE VČETNĚ STORNÁ ZÁJEZDU 72 KČ/OSOBA/DEN, DĚTI DO 14,99 LET 50 KČ/OSOBA/DEN.
Jednolůžkový pokoj 550 Kč/noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Relax Adriatic, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Gorenjsko
  • Místo dle CK: Krvavec

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Krvavec ***

Vzdálenost od sjezdovky: 50 m

Všechny zájezdy do Hotel Krvavec

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.


Prodloužený víkend na horách - AUTEM - lyžování, hotel Krvavec 3*, Krvavec

Číslo zájezdu: 1445381
Slovinsko, Gorenjsko, Kamnicko-Savinjské Alpy, Ambrož pod Krvavcem, Krvavec

Všechny termíny a možnosti (1)