Termín:
26. 10. – 29. 10. 2017
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Využijte rozmanitostí kulturních Helsinek

Poloha

Toužíte-li po oddychu a netradičním výletu, zaleťte si na pár dní do Helsinek. Ve finské metropoli budete pociťovat blízkost moře, jež se protíná do každodenního života jejích obyvatel. Objevte netradiční architekturu modernismu, funkcionalismu a půvabných secesních budov. Finsko je rovněž zemí designu, spjatého s módou, vybavením domu či řešením městské architektury. Co se týká nákupů, kromě typických moderních nákupních center, neopomeňte tradiční tržiště ať už s běžným zbožím, suvenýry či místními kulinářskými pochoutkami. Během procházek městem si odpočiňte v některé z kaváren, a jelikož jsou Finové největší konzumenti kávy na světě, je opravdu z čeho vybírat! Protože jste ve Finsku, vaše relaxace by nebyla kompletní bez návštěvy sauny…

V Helsinkách se neustále něco děje… návštěvu zimních Helsinek můžete spojit s běžkováním či bruslením na zamrzlých plochách. V létě, kdy jsou v Helsinkách dlouhé dny se koná velké množství pouličních slavností a festivalů

Abychom zachovali jedinečnost Helsinek i v naší nabídce, připravili jsme pro Vás ubytování nedaleko centra města v hotelu s unikátní architekturou. Samozřejmě na přání zajistíme ubytováni i v jiné lokalitě či pokud bude na vámi vybraný termín speciální cenová nabídka na jiné hotely, nabídneme vám i další atraktivní ubytovací kapacity. Tak neváhejte a obraťte se na nás s vaším požadavkem ve Finsku.

Scandic Hotel Grand Marina

hotel přestavěný z původně staré budově skladiště je situován u moře poblíž terminálů trajektů v jedné z nejvýznamnějších helsinských čtvrtí Katajanokka. Katajanokka je ostrov oddělený od centra Helsinek pouze úzkým kanálem. Centrum města je vzdálené 1 km, mezinárodní letiště 20 km. V dosahu pěší chůze najdete množství restaurací, barů a nákupních možností, stejně tak i pamětihodnosti. Již na ostrově Katajanokka se nachází Uspenská katedrála či hotel přestavěný z bývalého vězení. Další zajímavosti v nedalekém centru města

Stravování

snídaně formou bufetu

Ubytování

V našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti a ceny. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:

Hotel Arthur ***

•hotel se 182 pokoji je vhodný pro nenáročné klienty k poznání města. Nachází se v centru města blízko hlavního vlakového nádraží a autobusové zastávky.

Scandic Hotel Grand Marina ****

•hotel se 462 pokoji zařízených ve skandinávském stylu je vybaveno telefonem, TV s LCD obrazovkou, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Hotel je přestavěný z původně staré budovy skladiště je situován u moře poblíž terminálů trajektů v jedné z nejvýznamnějších helsinských čtvrtí Katajanokka. Katajanokka je ostrov oddělený od centra Helsinek pouze úzkým kanálem. Centrum města je vzdálené 1 km, mezinárodní letiště 20 km.

Rádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování se snídaní v základní kategorii pokoje
  • letenku z Prahy do Helsinek a zpět (může být s přestupem)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • transfer mezi letištěm a hotelem
  • prodloužení o jakýkoli počet nocí
  • vyšší kategorii ubytování
  • jiné odletové místo (Vídeň,...)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Nirvana Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Finsko
  • Místo dle CK: Helsinky

Prodloužený víkend v Helsinkách ***

Číslo zájezdu: 751807
Finsko, Helsinky