Termín:
23. 8. – 26. 8. 2018
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Navštivte Rigu - největší město pobaltských zemí.

Poloha

Potřebujete na pár dní oddych a rádi byste viděli něco nového, ale většinu evropských zemí jste již navštívili… Zkuste Rigu, hlavní město Lotyšska, jehož historické centrum zapsané na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO vás uchvátí nesčetnými historickými budovami. Riga byla v minulosti pod nadvládou Švédska, Ruska, Německa a nakonec i Sovětského svazu a všechny tyto vlivy se na architektuře města podepsaly.

Při prohlídce památek města se budete toulat úzkými uličkami s mnoha obchůdky a restauracemi. V létě si můžete odpočinout v některém parku. Doporučujeme rozhodně ochutnat něco z místní kuchyně, jak to zpravidla u přímořských států bývá, lotyšská kuchyně je bohatá na ryby či si jen tak poseďte u místního piva (alus). Budete-li chtít strávit den jinak než ve městě, můžete se vydat městskou hromadnou dopravou na konec Rigy a navštívit Lotyšské etnografické muzeum, které je skanzenem v přírodě znázorňujícím život řemeslníků v zemi v minulosti.

Stravování

snídaně

Ubytování

V našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti a ceny. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:

Hotel A1 ***

Budgetový hotel s 37 pokoji a výbornou polohou, kdy do historické části města, muzeí či nákupních center dojdete za cca 20- 25 min chůze.

Dodo Hotel ***

Příjemný hotel se 100 pokoji je vzdálený cca 25 min chůze od starého města, ke spojení lze rovněž využít tramvaj (zastávka necelou minutu chůze od hotelu).

Rádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování se snídaní v základní kategorii pokoje
  • letenku z Prahy do Rigy a zpět (může být s přestupem)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • transfer mezi letištěm a hotelem
  • prodloužení o jakýkoli počet nocí
  • vyšší kategorii ubytování
  • jiné odletové místo (Vídeň,...)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Nirvana Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Lotyšsko
  • Místo dle CK: Riga