Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Pobyt 2 noci

  Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov

5/5

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Pobyt 2 noci

    Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** leží uprostřed krásné přírody Krušných hor v obci Místo, 13 km západně od Chomutova. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, restauraci, bowling, dětskou hernu a ideální polohu pro pěší a cyklistické výlety. Poblíž se nachází se nachází turistická stezka na romantický hrad Hasištejn.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v 2lůžkových pokojích typu Superior a rodinných pokojích Deluxe. Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem a fénem, samostatné WC, LCD televize se satelitními programy, trezor, minibar, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, šatní skříň, stůl a WIFI. V pokojích je možnost jedné přistýlky. V některých pokojích Superior je balkon.

Gastronomie

V hotelové restauraci můžete ochutnávat jak českou tak i mezinárodní kuchyni. Snídaně formou bufetu jsou servírovány denně od 7:00 do 11:00 a večeře formou 4chodového menu se podávají od 18:00 do 21:00. 

Wellness centrum

Příjemné chvilky relaxace si užijete v luxusním wellness centrum s výhledem do okolní přírody a v létě s přímým vstupem na letní terasu. Najdete zde vnitřní bazén, finskou saunu, infra saunu, vířivku a bohatou nabídku wellness procedur. Wellness centrum je od 8:00 do 19:00 hod. pro hotelové hosty k dispozici zdarma  

Hotelové vybavení

V hotelu dále najdete dětskou hernu, školicí a kongresové prostory pro 150 osob a úschovnu lyží a kol.

Sport a rekreace

Milovníci aktivní dovolené a rekreace zde najdou hernu, bowling, šipky, stolní tenis a možnost pronajmout si kolo. V okolí jsou výborné podmínky pro pěší turistiku a cyklistické výlety.

Zvířata

Domácí zvířata jsou zde vítána. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek cca 400 Kč / noc.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat zdarma v areálu hotelu.

Okolí

V okolí za návštěvu určitě stojí turistická stezka na hrad Hasištejn lemována barokními plastikami (sloup Nejsvětější Trojice, kapličková boží muka, socha sv. Floriána, socha sv. Jana Nepomuckého nebo několik zdobených kamenných křížů), kostel Nejsvětější Trojice ze 17. století, zoopark Chomutov (15 km od hotelu) nebi přírodní památka Sfingy (22 km od hotelu)

Destinace

Místo je bývalé horní městečko v jehož okolí se těžila železná ruda. Dnes patří k nejkouzelnějším obcím v regionu. Přes obec Místo vede turistická stezka na romantický hrad Hasištejn. Po cestě narazíte na množství nejrůznějších plastik. Tyto barokní skvosty sem byly přemístěny v letech 1975 – 1981 z vesnic, které zanikly v důsledku těžby uhlí na Chomutovsku. Najdete zde např. sloup Nejsvětější Trojice, kapličková boží muka, sochu sv. Floriána, sochu sv. Jana Nepomuckého nebo několik zdobených kamenných křížů. Za návštěvu určitě stojí i kostel Nejsvětější Trojice pocházející ze 17. století. Na jeho výzdobě pracoval známý český sochař a řezbář Jakub Eberle.

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování, 2x snídaně formou bufetu, denně vstup do hotelového wellness centra v čase od 8:00 do 19:00 (bazén, finská sauna, infra sauna), parkování, WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Krušné hory, Místo

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 473 796
dnes 8–18 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Ústecký kraj

5/ 5 3 recenzí


Lucka.Bak únor 2023
Jarňáky s dětmi - relax. Super odpočinek o jarních prázdninách pro celou rodinu... celá recenze


Ing. Jiřina Franceová leden 2023
Krásný víkend. 20.1 -22.1. 2023 jsme s přáteli prožili opravdu krásný víkend.Byli jsme velmi spokojeni se vstřícností a příjemným personálem (všu... celá recenze


Herzánová březen 2022
Jitka Herzánová. Krásný pobyt příjemný personál a vše bylo výborné.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Pobyt 2 noci
    Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov

Cena
3 860 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 473 796

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 860 Kč