hotel Hedera

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

4/5

hotel Hedera

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Rabac, hotel Hedera

FIRST MINUTE:

Sleva za včasný nákup -10 % při nákupu do 29. 2. 2024

Hotel Hedera****  je situován v maslinické zátoce oblíbeného leteviska Rabac, zhruba 100 m od přírodní oblázkové pláže. Je součástí hotelů  Maslinica  - Narcis, Mimosa a Lido Palace. Hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě. Hotel Hedera je propojen s hotelem Narcis a hosté mohou využívat celkem 4 venkovní bazény navzájem.

Vybavení hotelu: 244 pokojů, vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén,  restaurace , tématické večeře 2x týdně , restaurace Ancora, pizzeria, koktejlový bar, Hedera Club bar, wellness (kosmetika, masáže), sauna, kadeřnictví,  turecké lázně, internetový koutek, obchody, supermarket, dětské hřiště

Pokoje:
dvoulůžkové pokoje s balkonem na mořskou stranu s možností 1-2 přistýlek (S2MB, S3MB a S4MB), dvoulůžkové pokoje směr park/ulice bez možnosti přistýlky (S2) a jednolůžkové pokoje směr park/ulice (S1). Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou a WC, fénem, telefonem, SAT TV a mají klimatizaci. V  pokojích 1/2+2 BM jsou 2 přistýlky ale pouze na jedné z nich, může být ubytována 3. dosp. osoba. 

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu + nápoj k večeři  (voda+ 1/4 l nebo 0,2 l piva nebo 0,2l nealko nápoje), . 
Večeře budou  v hotelu ve dvou etapách. Přesný  čas se klienti  dozví  na recepci  při  příjezdu.

Za příplatek All Inclusive (od 08.06. do 07.09. při pobytu minimálně na 5 nocí): plná penze s nápoji (snídaně, oběd a večeře formou bufetu) s nápoji z automatu, neomezené nápoje v All inclusive baru od 10.00 do 22.00, dopolední snack v rozmezí 15.00 do 17.00 hod., Sport: 1 hodina tenis, 1 hodina mini golf, 1 h sport. hřiště - dle obsazenosti). 

pláž: přírodní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře

parkování u hotelu zdarma • dětská postýlka na vyžádání 5 Eur/den- platba na místě

V termínu 08.06. do 07.09.2024  hotel pořádá animační programy, mini club - pro děti od 6-12 let 

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí, 7 x polopenzi s nápojem k večeři, pobytovou taxu
  • ubytování na příslušný počet nocí, 6 x polopenzi s nápojem k večeři, pobytovou taxu
  • ubytování na příslušný počet nocí, 5 x polopenzi s nápojem k večeři, pobytovou taxu
  • ubytování na příslušný počet nocí, 4 x polopenzi s nápojem k večeři, pobytovou taxu
  • ubytování na příslušný počet nocí, 3 x polopenzi s nápojem k večeři, pobytovou taxu
  • ubytování na příslušný počet nocí, 7 x polopenzi s nápojem k večeři, pobytovou taxu, dopravu autobusem

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, pojištění léčebných výloh a storna zájezdu, služby delegáta.
  • dětská postýlka na vyžádání - 5,- Eur/den, platba na místě

Informace o zájezdu

Pořadatel: MEDITERAN travel s.r.o., IČ 27489442.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hedera Hotel ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  Hedera Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 659 182
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 6 recenzí

Hana červen 2023
Hedera Hotel ****, Chorvatsko, Istrie, Rabac
Hedera. Krásný hotel,klimatizace,super.Jen ten výtah-rychlejší je jít pěšky.Bydleli jsme v 7 patře a výtah jsem použila jen 2 x za celý po... celá recenze

Dáša září 2019
Hedera Hotel ****, Chorvatsko, Istrie, Rabac
Spokojenost. Vřele bych doporučila všem, byla jsem velmi spokojená. V tomto hotelu jsem byla již po druhé a vše OK.... celá recenze

Michaela červenec 2019
Hedera Hotel ****, Chorvatsko, Istrie, Rabac
Průměr?. Na začátku bída, po pár změnách to bylo fajn...teď k těm změnám...... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací