RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island

RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel se nachází na ostrově Marjan, v oblíbeném plážovém letovisku v Ras Al Khaimah. Nabízí přímý přístup na pláž, nádherný výhled na okolní modré vody a množství zábavy na místě. Resort je vhodný pro rodiny s dětmi i všechny ostatní hosty. Ubytovací kapacita hotelu je 388 komfortních pokojů a suitů. Každý z pokojů je pečlivě designován tak, aby poskytl hostům pohodlí a prostor pro potřebnou relaxaci. Pokoj standard s balkonem a výhledem na moře má 31 m2 a je vhodný pro max. 2 osoby. V pokoji je manželská postel, zdarma WiFi připojení a sada na přípravu kávy a čaje. Pokoj má klimatizaci, TV/SAT, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, sadu na žehlení a trezor.
V Radisson Resort Ras Al Khaimah nebudete muset opustit pohodlí resortu, abyste si užili neuvěřitelný kulinářský zážitek. K dispozici je několik restaurací a barů.
Hosté mohou využívat služeb concierge, úschovny zavazadel či pokojového servisu. Dále je v komplexu obchod se suvenýry, konferenční místnosti, dětský klub, spa centrum i kvalitně vybavené fitness centrum nebo venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Na pláži můžete volit z nabídky vodních sportů. ALL INCLUSIVE RESORT:
- Snídaně, oběd a večeře servírované v RBG restauraci (Oběd lze konzumovat po předchozí rezervaci i v La Med Bistro Bar)
- Snack se podává v baru Shelf u bazénu a v baru na pláži (11:00-19:00)
- „All you can drink“ - Pokojová služba ani minibar nejsou součástí balíčku all inclusive
- Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů po celý den, tzv. „All you can drink“(11:00 – 23:00 v RBG, La Med, Shelf Pool Baru a The Beach)
Turistická taxa činí AED 15 na pokoj / noc. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci.

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Ras Al-Khaimah, Dubai - All Emirates
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 259 363
dnes 8–18 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island

Cena
17 458 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 259 363

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
17 458 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
640 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 5 dní
0
990 Kč