RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island

RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Hotel se nachází na ostrově Marjan v oblíbeném plážovém letovisku v Ras Al Kahimah. Nabízí přímý přístup na pláž, nádherný výhled na okolní modré vody a spoustu zábavy na místě. S šesti restauracemi, venkovními bazény, dětským bazénem a lázeňským centrem je vhodný pro rodiny s dětmi a všechny ostatní věkové kategorie.

Ubytování:

V hotelu je celkem 388 pokojů různých kategorií. Pokoj typu Standard má rozlohu 31m2 s postelí typu king nebo 2 postele twin a je určen pro dvě dospělé osoby. Pokoj je klimatizovaný s koupelnou, vysoušečem vlasů, trepkami , bezpečnostním trezorem, žehličkou, telefonem, koutkem na přípravu kávy a čaje a Wi-Fi připojením. Pokoj typu Standard room with balcony seaview má stejné vybavení jako pokoj standard, ale disponuje balkonem a výhledem na moře. Pokoj typu Superior má rozlohu 38m2m a je vhodný pro max. 2 dospělé osoby a jedno dítě.

Vybavení a služby:

Od vyvážených snídaní formou bufetu po středomořská oblíbená jídla, čerstvé mořské plody a nápoje u bazénu
V Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island nebudete muset opustit pohodlí resortu, abyste si užili neuvěřitelný kulinářský zážitek. Vyberte si z chutných celodenních bufetů, čerstvých mořských plodů a chutných středomořských talířů. Odpočiňte si v baru u bazénu, sportovním baru nebo si kdykoli během dne vychutnejte občerstvení v salonku ve vstupní hale. Restaurace RBG je otevřena 6 -11 hodin na snídaně, 12 – 15 hodin pro obědy a 17:30 – 22:00 pro večeře. Recepce, restaurace, seafood restaurace, kavárna v lobby, bar, bar u bazénu, turistické informace, směnárna, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel. Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava:

venkovní bazény, písečná pláž přímo u hotelu, lázeňské centrum.

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Ras Al-Khaimah, Dubai - All Emirates
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 259 363
dnes 12–18 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

RADISSON RESORT RAS AL KHAIMAH MARJAN ISLAND
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Marjan Island

Cena
17 796 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 259 363

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
17 796 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
530 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
320 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 5 dní
0
850 Kč