Termín:
1. 6. – 3. 6. 2018
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha
RAKOUSKO - NĚMECKO - ORLÍ HNÍZDO
třídenní poznávací zájezd bez nočního přejezdu

VIDEO - ORLÍ HNÍZDO ke shlédnutí

Doprava

AUTOBUSOVÁ.

Odjezdy: 06:00 hod. Praha 10 - stanice metra A Strašnická (autobus. zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice - ulice V Olšinách).

Ubytování

Ubytování zajištěno v městečku Kramsach u Münsteru, v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a polopenzí. Internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Na přání zákazníka lze zajistit 3lůžkový pokoj.

Ve sklepních prostorech hotelu se nacházejí 4 kuželkové dráhy s nekuřáckým barem a malé wellness (sauna, masáže, zábaly, manikůra apod.). V přízemí hotelu možnost večerního posezení ve stylové restauraci.

Stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, k večeři jednotné menu-polévka,hlavní chod, zákusek).

Další informace

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

!!! AKCE !!! ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 31.1.2018) = -200,- Kč /os. - sleva je již započítána v nabízené ceně níže

Program

1. den - Odjezd v 06:00 hod. z Prahy přes Dolní Dvořiště směr Linz, prohlídka solného dolu Hallein – Salbergwerk -keltská vesnice kde se již od konce 12.století v hoře Dürrnberg těžila sůl (jeden z nejproduktivnějších dolů ve střední Evropě) a prohlídneme si historické centrum městečka Hallein kde mimo jiné žil varhaník Franz Xaver Gruber, který složil světoznámou vánoční píseň „Tichá noc, svatá noc“, ubytování, večeře.

2. den - Snídaně, odjezd do Krimmlu přes Gerlospass (1507m) na prohlídku největších vodopádů Rakouska na řece Krimml Ache (voda padá ve třech kaskádách z výšky 380m), výjezd na Grossglockner - Hochalpenstrassen (vysokohorská silnice), výhled na 37 hor vyšších než 3000m, ubytování, večeře.

3. den - Snídaně, odjezd do Německa do Berchtesgadenu, výjezd kyvadlovou dopravou na Kehlstein – k Hitlerovu „Orlímu hnízdu“, při zpáteční cestě zastávka s krátkou procházkou v okolí jezera Konigsee, návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- dopravu dálkovým autobusem (WC, DVD, klimatizace a mini bar)
- 2x ubytování s polopenzí
- průvodce
- pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

- komplexní cestovní pojištění (lze přikoupit u CK)
- vstupy do objektů (cca 60,-EUR)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Travel Sport, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Německo, Orlí hnízdo, Rakousko
Informace o slevách

RAKOUSKO - NĚMECKO - ORLÍ HNÍZDO ***

Číslo zájezdu: 949814
Německo, Rakousko, Bavorsko, Německo, Orlí hnízdo

Všechny termíny a možnosti (1)