Regency Monastir Hotel

  Tunisko, Monastir

Regency Monastir Hotel

    Tunisko, Monastir
Číslo zájezdu: 1 830 405
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Oblíbený hotel leží v krásné zátoce pouhých 500 metrů od centra letoviska Monastir. Hotel je postavený v orientálním stylu a své klienty získává i díky své poloze přímo na pláži, kvalitě nabízených služeb a přátelské atmosféře. Díky své blízkosti k centru letoviska je hotel vhodný i pro nákupy, procházky po historickém měste či příjemné posezení v kavárnách. Letiště Monastir je pouhých 10 km od hotelu.
 
Pláž
Menší soukromá hotelová písečná pláž se strmým vstupem do moře a s plážovou terasou se nachází přímo u hotelového resortu. Lehátka, slunečníky jsou zdarma, plážové osušky za depozit.
 
Ubytování
Moderní, prostorné a velmi příjemně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací (v hl. sezóně), vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, telefonem, SAT/TV, fénem, trezorem, Wi-Fi připojením, minibarem a balkonem nebo terasou.
 
Strava
All inclusive - snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Pozdní svačiny k dispozici.  Po předchozí rezervaci je možné navštívit jednou za týdenní pobyt a lá carte restauraci. Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v čase od 7:00 do půlnoci. 
 
Vybavení
Hotel disponuje vstupní halou s 24 hodinovou recepcí (možnost pronájmu trezorů či úschovy zavazadel), směnárnou, lobby barem, hlavní bufetovou restaurací, ala carte restaurací, snack barem u bazénu, maurskou kavárnou, obchodem se suvenýry, minimarketem, konferenční místností, společenskou místností s TV, internetovým koutkem, diskotékou – nočním klubem. Centrum zdraví nabízí masáže, saunu, parní lázeň, turecké lázně, kosmetické procedury. V areálu se nachází bazén, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar. Lehátka, slunečníky jsou zdarma, plážové osušky se vydávají na vratnou zálohu. Pro sportovní aktivity je připraven tenisový kurt, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (stolní tenis, šipky, kulečník), plážový volejbal, fitness centrum s tělocvičnou, potápěčské centrum či vodní sporty na pláži (jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe). Pro děti je připraven mini klub (4-12 let), dětský bazén, hřiště, diskotéka, speciální dětské menu v restauraci a různé animační programy a soutěže během dne.
 
Aktivity
Za poplatek je fitness centrum s tělocvičnou, potápěčské centrum či vodní sporty na pláži (jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe).
Tenisový kurt, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (stolní tenis, šipky, kulečník), plážový volejbal. Pro děti je připraven mini klub (4-12 let), dětský bazén, hřiště, diskotéka, speciální dětské menu v restauraci a různé animační programy a soutěže během dne.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.
  • Při vstupu Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace. COVID 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tunisko
  • Místo dle CK: Monastir

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 405
dnes 7.30–18 h

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Regency Monastir Hotel
    Tunisko, Monastir

Původní cena
16 990 Kč/os

Cena
12 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 830 405

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč