Relaxační týden s jógou na Sardinii

  Itálie, Sardinie, Cagliari, Costa Rei, Villasimius

Relaxační týden s jógou na Sardinii

    Itálie, Sardinie, Cagliari, Costa Rei, Villasimius
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Odpočiňte si od každodenního stresu a vyrazte na týdenní pobyt na Sardinii doplněný o lekce jógy s rituály pro tělo i duši. Zájezd pořádaný ve spolupráci s jogovým studiem Yogasee.

Poloha

Hotel Garden Beach ve kterém je zajištěno ubytování se nachází v klidné části jihovýchodní Sardinie, u bílé písečné pláže 6 km od letoviska Costa Rei a 10 km od městečka Villasimius. Hotel je obklopen rozlehlou zahradou (70 000 m2) s pečlivě udržovaným trávníkem a tropickou vegetací. Vzdálenost od letiště v Cagliari 60 km (cca 1h).

Vybavení

Ubytování je zajištěno v komfortním 4* hotelu přímo u krásné, dlouhé písečné pláže. Hotel nabízí služby recepce, TV místnost a čítárnu, 2 restaurace a 2 bary - americký a plážový, Business Lounge s internetem zdarma. V zahradě je k dispozici velký sladkovodní bazén (2000 m2 s plavčíkem) a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Další služby: klimatizované fitness centrum, venkovní tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na mini fotbal a na plážový volejbal, kulečník, nehlídané parkoviště, butik (bez potravin). Celý hotel je nekuřácký. Wi-Fi ve společných prostorách zdarma 4 hod. denně (heslo na recepci). V hotelové hale je internet point s PC a časově omezeným připojením. Denní lekce jógy povede profesionální cvičitelka Štěpánka Jánská - https://yogasee.cz/ Štěpánka Janská je kvalifikovaná lektorka jógy. Štěpánku můžete potkávat na veřejných lekcí ve studiu v Hořovicích. Její lekce jsou velmi uvolňující v pomalém tempu. Pracuje s energií Reiki a nebo se světelným jazykem. Pořádá cacao ceremonie a ženské rituály.

Ubytování

Hotel disponuje 104 pokoji v přízemních řadových domcích, které jsou z velké části zařízeny v sardinském stylu. Všechny pokoje mají centrální klimatizaci, koupelnu se sprchou a fénem, TV/Sat, telefon, minibar, trezor a terásku s posezením (stolek a 2 křesílka). Pokoje jsou nekuřácké, příjemné, vkusně vybavené, ale menší. Ubytování bude zajištěno v pokojích Classic, které mají pouze okna - francouzské dveře za příplatek (€20/den, nutno vyžádat předem - doporučujeme). Na vyžádání možnost pokojů DSU pro jednu osobu.

Program
  • 1. den - Odlet přímým letem z Prahy ve 12:25, předpokládaný přílet na letiště v Cagliari ve 14:40. Následný přesun do centra Cagliari, kde bude následovat prohlídka s průvodkyní. Mezi 18-19h přesun na ubytování do hotelu, večeře.
  • Další dny jsou již věnovány odpočinku a relaxaci. Samozřejmě bude možnost pro zpestření pobytu využít nabídky fakultativních výletů. Lekce jógy si budete moci dopřát vždy 2x denně a to ráno před snídaní a v podvečer. Ranní lekce budou věnovány pomalému protažení pro získání dostatku energie na celý den. Večerní lekce budou zaměřeny na meditaci. Závěr lekce bude vždy doplněn jemnou aroma masáží s olejíčky. Všechny lekce budou doprovázeny meditační hudbou.
  • 8. den - závěrečná lekce jógy, snídaně a osobní volno. Cca ve 12:00 odjezd z ubytování na letiště v Cagliari, odlet přímým letem z Cagliari v 15:25, předpokládaný přílet do Prahy v 17:40.
Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu. LA BAHIA: hlavní restaurace podává snídaně (7:30-10:00), večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. K večeři je v rámci bufetu v nabídce výběr předkrmů, salátů, 1. a 2. chodů, dezertů a ovoce. Na vyžádání a za příplatek možnost pobytu s plnou penzí.

Sport a animace

Klienti mají v ceně pobytu vstup do bazénů (otevřeny 9-13 a 15-19h, v tuto dobu je také přítomen plavčík), využití fitness centra s vybavením Technogym, tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na mini fotbal a hřiště na plážový volejbal.

Wellness & beauty

Garden Beauty Center poskytuje estetickou péči o obličej a tělo, nejrůznější masáže (např. thajská, havajská) i služby kadeřníka. Vše za poplatek.

Pláž

Krásná dlouhá pláž s bílým pískem přímo u hotelu, plážový servis od 2. řady zdarma (2 lehátka a 1 slunečník/pokoj). Plážové osušky zdarma k vyzvednutí u plavčíka (garance kartičkou, kterou každý obdrží při příjezdu na recepci). Plavčík je přítomen denně 9-19 h. Na pláži je snack bar, sprcha a toalety.

Důležité

Minimální počet účastníků je 8, maximální počet 16.

Poplatky na místě

POVINNÉ: pobytová taxa. FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): Plážový servis 1. řada € 30/den (1 slunečník a 2 lehátka) - dle dostupnosti na místě. Francouzské dveře v pokoj Classic € 20/den - nutno objednat předem.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax, transfer z a na letiště, ubytování s polopenzí, prohlídka města Cagliari s průvodcem v den příletu, 13 lekcí jógy, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Cagliari, Costa Rei, Villasimius
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 699 804
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Relaxační týden s jógou na Sardinii
    Itálie, Sardinie, Cagliari, Costa Rei, Villasimius

Cena
32 276 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 699 804

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
32 276 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
352 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 490 Kč