Residence Bel Monte

  Rakousko, Bad Kleinkirchheim, Korutany, Rakouské termály, Bad Kleinkirchheim

Residence Bel Monte

    Rakousko, Bad Kleinkirchheim, Korutany, Rakouské termály, Bad Kleinkirchheim
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Residence Bel Monte****
Základní informace

Apartmány Bel Monte se nacházív těsné blízkosti termálních lázní Römerbad a lanovky Kaiserburgbahn. Prostorné komfortní apartmány jsou útulně zařízené a situované na jih s výhledem na vrcholky hor. Leží 100 metrů od okolních restaurací, 500 metrů od obchodu s potravinami, 5 km od golfového hřiště, 7 km od jezera Feldsee a 15 minut jízdy od jezera Millstätter.

Proč si vybrat Apartmány Bel Monte
  • letní slevová kartaKärnten-Card v ceně
  • parkování zcela zdarma
  • mnoho turistických cílů
Ubytování

Apartmán Typ A (4 - 6 os.) -předsíň, ložnice pro 2 osoby, ložnice s patrovou postelí, obývací pokojs kuchyňskou linkou + jídelní kout a rozkládací gauč, koupelna a WC odděleně, balkón.

Apartmán Typ B (6 - 8 os.) -hala, ložnice s manželskou postelí, kuchyň s jídelním koutem a rozkládacím gaučem,velký balkón, koupelna a WC oddělené

Vybavení

Prostorné komfortní apartmány jsou útulně zařízené. Všechny mají kompletně zařízený kuchyňský kout – nádobí, sporák se čtyřmi plotýnkami a troubou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, chladnička s mrazákem. WI-FI možné za poplatek.

Strava

Ubytování bez stravy

Tipy na výlet / Kam se podívat v Bad Kleinkirchheim

GRANATIUM – třpytivý svět granátů. Granatium najdete v centru Radenthheinu, jedná se o neobvyklý svět s rodinnou atmosférou, který se točí kolem "kamene lásky". Nevšední Výstava, mystické štoly, romantická soutěska a štola,ve které může každý objevit malé drahokamy. To vše nabízí Granatium v Radentheinu.

Možnosti jednodenních výletů do Slovinska (jezero Bled, Ljubljana) nebo do Itálie

Muzeum Porsche - jediné soukroméPorsche muzeum v Evropěv městečku Gemünd, kde byly vyrobeny první automobily s tímto jménem, až 40 exponátů.

Soutěska Raggaslucht - během tisíce let vyhloubil potok Ragga největší přírodní propast v Alpách.

Jedním zpřirozených center letní turistiky je jezero Millstätter See.Jezero se rozkládá na ploše něco přes 13 km2, je nejvýše položeným jezerem vRakousku (588 m.n.m.) a je také nejhlubším smaximální hloubkou až 147 metrů. Přesto vletních měsících vokolí pláží nabízí vlídných 24 – 27 °C na plavání. Voda je, jak je u rakouských horských jezer zvykem, průzračná a pitná.

Biosférická rezervace Nockberge - asi cca 21 km vzdálený - krásná procházka a krásné výhledy na okolí.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování bez stravy, všechny spotřeby, ložní prádlo, parkování, od 4 nocí pobytu pojištění storna, od 7 nocí pobytu zdarma rakouská dálniční známka. Letní Korutanská karta

Základní cena nezahrnuje

  • Povinná úhrada na místě: pobytová taxa 2,50 €/den, 0,50 € (děti do 16 let), závěrečný uklid 70 - 85 € dle velikosti pokoje, Wi-Fi za poplatek.

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Mauthner s.r.o., IČ 28526911.
Lokalita dle pořadatele: Korutany, Bad Kleinkirchheim

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Bel Monte ****
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m
Všechny zájezdy do  Apartmány Bel Monte

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 146 474
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Residence Bel Monte
    Rakousko, Bad Kleinkirchheim, Korutany, Rakouské termály, Bad Kleinkirchheim

Cena od
1 635 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 146 474

Pobyt

celá ubytovací jednotka (při obsazení 6 osobami)
0
13 640 Kč
celá ubytovací jednotka (při obsazení 7 osobami)
0
14 500 Kč
celá ubytovací jednotka (při obsazení 8 osobami)
0
15 350 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč