Residence Il Borgo di Punta Marana

Itálie, Sardinie, Golfo di Marinella

Residence Il Borgo di Punta Marana

  Itálie, Sardinie, Golfo di Marinella
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Velice pěkné apartmány v blízkosti krásné pláže v lokalitě Golfo di Marinella vhodné pro rodiny s dětmi, ale také pro prožití romantické dovolené.

Poloha

Tato rezidence se 130 apartmány se nachází na severu Sardinie, v samotném srdci oblasti Punta Marana u jedné z nejhezčích pláží a poblíž turistického přístavu Golfo di Marinella s nesčetnými sportovními aktivitami. Známé vyhlášené městečko Porto Rotondo je vzdáleno jen 5 km od resortu. Rezidence je tvořena několika propojenými budovami umístěnými okolo malého náměstíčka se suvenýry. Oblast je charakteristická zátokami s bílým pískem a skálami, které jsou propojeny chodníčky s typickou středomořskou vegetací s jedinečnými vůněmi a barvami. Vzdálenost od letiště v Olbii 15 km (cca 20 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici recepce, bar, tabák, nehlídané parkoviště, kostelíček, market a obchůdky (otevřené 20/5 - 30/9), 3 víceúčelová hřiště na malou kopanou a tenis (za poplatek). Jsou akceptovány platební karty VISA, MASTERCARD, DINERS, AMERICAN ESPRESS. Cca 200 m od rezidence je turistický přístav Porto di Marana, kde jsou restaurace, cukrárna, kadeřnictví, suvenýry, lékař ad. Wi-FI ve veřejných prostorách zdarma. Psi malé velikosti akceptováni, za poplatek.

Ubytování

Rezidence nabízí apartmány pro 2 - 6 osob, situované v přízemí s předzahrádkou nebo v patře s balkonem či krytou terasou se zahradním nábytkem. Všechny apartmány mají vlastní soc. zařízení, klasická lůžka (ne palandy) a jsou vybaveny LCD-TV/Sat, pračkou, myčkou a zahradním nábytkem; některé mají výhled na záliv (nelze garantovat). MONO 3: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, rozkládací křeslo pro 1 osobu. Není možnost lůžka navíc. BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 rozkládací křesla nebo 1 rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem. BILO 4 DS: bilo 4 se dvěma koupelnami TRILO 6 DS: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby nebo 2 rozkládací křesla, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 samostatnými lůžky a dvě koupelny. TRILO 6 VIP DS (na vyžádání) má navíc klimatizaci. Apartmány VIP (mono 3, bilo 4, trilo 6 s jednou koupelnou) se nacházejí v nově postavených vilkách s klimatizací v ceně, jsou umístěny v přízemí se zahradou a terasou nebo v prvním patře s terasou a krásným výhledem. Check-in 17:00 - 20:00; check-out 10:00. Min. délka pobytu 7 nocí v období 17.7.-28.8. 2022. Na vyžádání nástup libovolný v období do 3.4. -17.7. a od 28.8.-30.10.2022.

Stravování

Vlastní. Nejbližší možnosti individuálního stravování 200 m - restaurace, bary, cukrárna. Další v okolních městech.

Sport a animace

Za poplatek: 3 víceúčelová (tenis/malá kopaná) uměle zatravněná hřiště s osvětlením (klienti mají 15% slevu); u pláže vodní sporty - kánoe, šlapadla.

Pláž

Ve vzdálenosti 100-350 m se rozprostírá písečná pláž vyhrazená hostům této rezidence, pro které je k dispozici 1 slunečník a 2 lehátka pro každý apartmán. Kousek dál v písečné zátoce, kde se klienti dostanou pěší procházkou je klientům residence také k dispozici plážový servis 1 slunečník a 2 lehátka/ apartmán v období od 1/6 do 30/9. Mimo tento termín jsou klientům k dispozici polohovací křesla a lehátka. Další pláže jsou v docházkové vzdálenosti.

Poplatky na místě

POVINNÉ: Vratná kauce: € 100/apt. Neuklizený kuchyňský kout € 50. FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): Výměna ložního prádla během týdne €10/os./výměna. Výměna koupelnového prádla během týdne €10/os./výměna. Dětská postýlka € 5/den (max. 1/apartmán; vlastní zdarma). Přistýlka navíc €10/den (max. 1/apartmán; nelze v apt. MONO3). Zvířata malé velikosti €50/pobyt.

Základní cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD:
  • zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, spotřeby energií, ložní a koupelnové prádlo s výměnou po týdnu, TV, myčka a pračka v apartmánu, závěrečný úklid vyjma kuchyňského koutu, klimatizace (typ VIP), sleva 15% na tenis a minifotbal, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka nebo polohovatelná křesílka/ apartmán), služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).
VLASTNÍ DOPRAVA:
  • ubytování bez stravy, spotřeby energií, ložní a koupelnové prádlo s výměnou po týdnu, TV, myčka a pračka v apartmánu, závěrečný úklid vyjma kuchyňského koutu, klimatizace (typ VIP), sleva 15% na tenis a minifotbal, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka nebo polohovací křesílka/apartmán), služby delegáta (od 1.6. do 1. 10. 2022).

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění - doporučujeme sjednat.
  • Nabídka pojištění
  • Transfer z/na letiště - hromadný transfer na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Golfo di Marinella
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 045 500
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Residence Il Borgo di Punta Marana
  Itálie, Sardinie, Golfo di Marinella

Cena od
20 030 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 500

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
41 590 Kč
povinný palivový a emisní příplatek (pohyblivá složka ceny) - osoba
2
942 Kč
povinný příplatek za letenku Olbia - Praha - osoba
2
4 345 Kč
povinný příplatek za letenku Praha - Olbia - osoba
2
4 345 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
840 Kč