Termín:
28. 10. – 4. 11. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, pračka, TV, terasa / balkón,

Popis

Romantická usedlost v historickém objektu v toskánském stylu po kompletní rekonstrukci nabízí odpočinek v typickém toskánském prostředí plném zeleně. V areálu mohou hosté využívat bazén (6x12m, od cca května do září ) s panoramatickou vyhlídkou, krb s grilem, pračka a sušička na žetony (cca 5€/žeton), internet (wifi zdarma), horská kola a soukromé parkoviště. Il Poggiolino je ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku. Apartmány jsou zařízené v rustikálním stylu s dřevěnými trámy, každý má verandu nebo zahrádku pro venkovní posezení. Na místě se platí poplatek za plyn a případně i topení podle skutečné spotřeby (od 4 €/m3). Pobyt s domácím mazlíčkem za poplatek 50 €/týden.

Typ B bilo(4)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a koupelna.

Typ C trilo(6)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice a koupelna.

Vzdálenost k moři: 110000[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Typ B bilo(4) zahrnuje:

  • nájem na týden, povlečení, ručníky (za týden),

Cena Typ C trilo(6) zahrnuje:

  • nájem na týden, povlečení, ručníky (za týden),

Základní cena nezahrnuje

Cena Typ B bilo(4) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, spotřeby energií, vratná kauce 200€, závěrečný úklid 70€,

Cena Typ C trilo(6) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, spotřeby energií, vratná kauce 200€, závěrečný úklid 100€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Toskánsko
  • Místo dle CK: Montecarelli
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Il Poggiolino ***
(Webové stránky hotelu)

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.