Termín:
21. 10. – 28. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, wi-fi, bezbariérový přístup, pes zakázán, TV, topení, klimatizace, terasa / balkón,

Popis

Nová moderní residence La Ventola s bazénem se nachází v obci Vada, mezi Cecina a Rosignano Marittimo, od pláže ji dělí silnice a piniový háj. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, nejbližší obchody a zábava jsou vzdáleny cca 2 km. Hostům je k dispozici prostorné parkoviště, pračka na žetony (za poplatek cca 4 €/praní), restaurace s barem, bazén s dětskou částí a hydromasáží (bazén v provozu podle počasí cca 25/4 - 15/10) a WI-FI zdarma. Všechny apartmány jsou funkčně zařízené, mají vlastní koupelnu, TV+Sat, klimatizaci/topení a balkon nebo terasu, dva apartmány jsou bezbariérové.
Na místě se platí povinná pobytová taxa ve výši 1,5 €/osoba/den (děti do 14 let tento poplatek neplatí).

Typ A mono(3)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jednolůžkem, kuchyňský kout, koupelna. Tento apartmán je v objektu pouze jeden.

Typ B bilo(4)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžková ložnice, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmány jsou v přízemí nebo 1. patře. Za příplatek možnost 5. lůžka nebo dětské postýlky.

Typ C trilo(7)

obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a jednolůžkem, ložnice s manželským lůžkem a 2 jednolůžky, dvě sociální zařízení. Apartmán je v objektu pouze jeden a nachází se v přilehlé budově.

Vzdálenost k moři: 300[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Typ A mono(3) zahrnuje:

 • nájem na týden, spotřeby energií,

Cena Typ B bilo(4) zahrnuje:

 • nájem na týden, spotřeby energií,

Cena Typ C trilo(7) zahrnuje:

 • nájem na týden, spotřeby energií,

Základní cena nezahrnuje

Cena Typ A mono(3) nezahrnuje:

 • klimatizace 70€, povlečení 10€, ručníky (za týden) 10€,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa (za týden), vratná kauce 100€, závěrečný úklid 40€,

Cena Typ B bilo(4) nezahrnuje:

 • klimatizace 70€, povlečení 10€, ručníky (za týden) 10€,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa (za týden), vratná kauce 100€, závěrečný úklid 40€,

Cena Typ C trilo(7) nezahrnuje:

 • klimatizace 70€, povlečení 10€, ručníky (za týden) 10€,
 • Povinné poplatky: pobytová taxa (za týden), vratná kauce 100€, závěrečný úklid 40€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Toskánsko
 • Místo dle CK: Vada
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Residence La Ventola ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.