Residence Le Palme a Ismare

Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Residence Le Palme a Ismare

  Itálie, Abruzzo, Silvi Marina
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

dvoupatrová residence leží ve velké zahradě v jižní části městečka. Nachází se přímo u pláže a nabízí jednoduše zařízené apartmány s balkonem nebo terasou. Součástí residence je parkoviště.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa. Možnost apartmánu se dvěma koupelnami (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

zahrada, parkoviště.

Pláž

u pláže, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky hrazené na místě
  • ložní prádlo 10 €/os./výměna, dětská postýlka 40 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo nebo trilo 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.
Příplatky
  • apartmán typu trilo se 2 koupelnami květen, červen a září 990 Kč/apt., červenec 1 680 Kč/apt., srpen 3 360 Kč/apt., cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Lokalita dle pořadatele: Abruzzo, Silvi Marina
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 035 926
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Residence Le Palme a Ismare
  Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Cena
14 690 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 035 926

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč