Residence Mare Verde

Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Residence Mare Verde

  Itálie, Abruzzo, Silvi Marina
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

třípatrová residence se nachází přímo u pláže v centrální části letoviska. Apartmány jsou jednoduše a funkčně zařízeny, vybaveny TV a pračkou a mají prostornou terasu a parkovací místo. Ze všech se nabízí výhled na moře. V blízkosti residence najdete obchody a všechny služby nezbytné pro strávení příjemné dovolené.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

10 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky hrazené na místě
  • ložní prádlo 10 €/os./výměna, klimatizace 50 €/týden, garáž 50 €/týden, dětská postýlka 40 €/týden, 3. přistýlka 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.
Příplatky
  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Lokalita dle pořadatele: Abruzzo, Silvi Marina
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 035 949
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Residence Mare Verde
  Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Cena
13 290 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 035 949

Zájezd

1. až 4. dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč