Termín:
22. 6. – 1. 7. 2018
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

popis
Rodinná dovolená u moře, 7 nocí v oblíbeném středisku Silvi Marina, jen 50 m od písečné pláže
 • Letní dovolená v Itálii – lokalita Silvi Marina (Abruzzo)
 • Ubytování v apartmánech pro 2 - 6 osob
 • Ubytování jen 50 m od pláže
 • Apartmány vhodné zejména pro rodiny s dětmi
 • Výlety po okolí – Řím, aquapark Onda Blu, NP Grand Sasso
Abruzzo

Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.

Krásné pláže v Silvi Marina

Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou - Silvi Marina rozhodně stojí za vidění! Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km.

Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.

Apartmány pro 2 - 6 osob - residence Pinetina

Residence v nejsevernější části Silvi Marina, ležící přímo naproti piniovému háji. Poskytuje klidnou dovolenou rodinám s dětmi a menším kolektivům. Doporučujeme klientům s vlastní dopravou. Vzdálenost od moře je cca 50 m, kancelář, kde se vyzvedávají klíče od apartmánů je cca 3 km vzdálená. Residence nemá vlastní parkovací místa - parkování je v blízkém okolí. WiFi možnost na pláži, stravování pouze vlastní. V blízkosti se nachází velký supermarket a také věž Torre di Cerrano.

Bilo 2/4 - ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, předzahrádka, trezor, pračka, TV. Možnost dodání jedné přistýlky za poplatek.

Trilo 4/6 - ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky přístupná po točitých schůdcích, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě vlastní sociální zařízení, balkon, trezor, pračka, TV. Možnost dodání jedné přistýlky za poplatek.

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Písečná pláž přímo u residence - 50 m. Možnost využití volné pláže, plážový servis zdarma v termínu od 21.4. do 9.6. a od 8.9. do konce sezóny (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 30 €/týden, pro jeden apartmán je možný jeden plážový servis. Plážový servis je slunečník a 2 polohovací křesílka v zadních řadách pláže.

Sport a zábava
 • Jízda na kolečkových bruslích
 • Vodní sporty
 • Místní trhy
 • Fakultativní výlet do přírodního parku Majella
 • Celodenní výlet do hlavního města Říma
 • Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
 • Národní park Grand Sasso
Důležité informace
 • Check-in od 16.00, check-out do 9.00 hod
 • Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK
 • Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden
 • Povlečení 10 €/os./pobyt
 • Ručníky 5 €/os./pobyt
 • Plážový servis 30 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis)
 • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách
 • Klienti na autobusovou dopravu budou vysazeni u agentury, kde si vyzvednou klíče a poté budou přepraveni k residenci pracovníky agentury

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, služby česky mluvícího delegáta (mimo termín 4.8. - 24.8.2018).

autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, služby česky mluvícího delegáta (mimo termín 4.8. - 24.8.2018).

Základní cena nezahrnuje

povinný registrační poplatek Bilo 15 €/týden, Trilo 20 €/týden, kauce za apartmány u skupin 100 €/apartmán, dětskou postýlku 20 €/týden, přistýlka nad rámec 30 €/týden, povlečení 10 €/os./pobyt, ručníky 5 €/os./pobyt, plážový servis 30 €/týden/apt., případný poplatek za domací malé zvíře - všechny uvedené poplatky v € se hradí na místě v eurech, cestovní pojištění, případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os.den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře České Kormidlo, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Abruzzo
 • Místo dle CK: Silvi Marina
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Pinetina ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

11. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Abruzzo

Poslední komentář

4.8.2017 | Pohoda
Datum pobytu: srpen 2016
Celkový dojem je úžasný. Příště se určitě vracime. Večer klid na balkoně, odpoledne na pláži a ráno na hotelu.

Nejnovější recenze

5
3.8.2015 | Marie
Datum pobytu červenec 2015
5/5 - Úžasné
Velice příjemně strávená dovolená. Rádi se sem vrátíme.
5
22.7.2015 | Eva
Datum pobytu červenec 2015
5/5 - Úžasné
Pro naši rodinu opravdu úžasná dovolená, původně jsme zvažovali ubytování v hotelu v centru, ale tady byl úžasný klid a zeleň všude kolem, takže jsme se nakonec rozhodli opravdu dobře. Zaznamenali jsme jediný mínusek a to rušivé projíždění vlaků 160 km/h kousek za rezidencí, ale i na to se dalo zvyknout..
2
11.9.2013 | mamusa
Datum pobytu září 2013
2/5 - Horší
jezdime každý rok uz mnoho let ale tohle byla hruza

Abruzzo

Abruzzo (někdy také v plurálu Abruzzi) je oblast ve střední Itálii. Sousedí s Marche na severozápadě, Umbrií na západě, Laziem na jihu, Molise na jihovýchodě a Jaderským mořem na východě. Oblast má rozlohu 10 794 km² a 1,3 miliónu obyvatel. Hlavním městem je L'Aquila. Oblast se rozděluje na 4 provincie: L'Aquila, Teramo, Chieti a Pescara. Tato oblast je bohatá na přírodní krásy i historii, ale teprve začíná být objevována turisty. Před sjednocením Itálie tvořila oblast nejsevernější část Království obojí Sicílie. Oblast Abruzz je bohatá na rozmanitou a vzácnou floru a faunu, jako je například Medvěd Hnědý, Vlk Apeninský nebo Kamzík Abruzzský.

Popis byl převzat z katalogu CK ITALIA ONLINE.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Residence Pinetina

Číslo zájezdu: 900891
Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Všechny termíny a možnosti (66)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
So 1.9 – So 8.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
1 432 Kč
Autem
So 8.9 – So 15.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
1 432 Kč
Autem
So 15.9 – So 22.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
1 432 Kč
Autem
So 8.9 – So 15.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
1 718 Kč
Autem
So 1.9 – So 8.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
1 718 Kč
Autem
So 15.9 – So 22.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
1 718 Kč
Autem
So 8.9 – So 15.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 4 osobami
8 dní
bez stravy
2 148 Kč
Autem
So 1.9 – So 8.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 4 osobami
8 dní
bez stravy
2 148 Kč
Autem
So 15.9 – So 22.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 4 osobami
8 dní
bez stravy
2 148 Kč
Autem
So 23.6 – So 30.6.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
2 282 Kč
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
2 282 Kč
Autem
So 15.9 – So 22.9.2018
2 lůžkový apartmán Bilo obs. 3 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 530 Kč
Autem
So 1.9 – So 8.9.2018
2 lůžkový apartmán Bilo obs. 3 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 530 Kč
Autem
So 8.9 – So 15.9.2018
2 lůžkový apartmán Bilo obs. 3 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 530 Kč
Autem
So 23.6 – So 30.6.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
2 738 Kč
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
2 738 Kč
Autem
So 14.7 – So 21.7.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
2 865 Kč
Autem
So 21.7 – So 28.7.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
2 865 Kč
Autem
So 28.7 – So 4.8.2018
6 lůžkový apartmán Trilo
8 dní
bez stravy
2 865 Kč
Autem
So 23.6 – So 30.6.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 4 osobami
8 dní
bez stravy
3 423 Kč
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 4 osobami
8 dní
bez stravy
3 423 Kč
Autem
So 14.7 – So 21.7.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
3 438 Kč
Autem
So 28.7 – So 4.8.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
3 438 Kč
Autem
So 21.7 – So 28.7.2018
6 lůžkový apartmán Trilo obs. 5 osobami
8 dní
bez stravy
3 438 Kč
Autem
So 23.6 – So 30.6.2018
2 lůžkový apartmán Bilo obs. 3 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
3 664 Kč