Termín:
21. 10. – 28. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, garáž, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, fitness, sauna, wellness, tenisový kurt, pračka, klimatizace, terasa / balkón,

Popis

Residence Poiano Resort se nachází přibližně 1,5 km od městečka Garda a od jezera Lago di Garda. Je to ideální místo pro strávení klidné rodinné dovolené v přírodě. K dispozici je 160 apartmánů a podle architektonických stylů je residence rozdělena do 6 dvou a třípatrových částí. Residence A (apartmány Central) je historická část objektu, která prošla rekonstrukcí a byla základem celého resortu, všechny apartmány jsou klimatizovány. Residence B-C (apartmány Central) je postavena v moderním a funkčním stylu, apartmány jsou klimatizované, v přízemí s terasou s přímým vstupem do zahrady, v patře pak s balkonem s výhledem na jezero a okolí. Residence D (apartmány Classic) jsou bez klimatizace s krásným výhledem na jezero Lago di Garda, apartmány mají terasu nebo balkon. Residence E-F (apartmány Classic, některé s klimatizací) je tvořena apartmány ve venkovském stylu s balkonem či terasou se zahradním nábytkem, které jsou umístěny v centrální části resortu. Klientům je k dispozici recepce, bary, restaurace, parkoviště, Wi-Fi za poplatek cca 2 €/den, bazén, 6 tenisových kurtů (za poplatek cca 12 €/hodina, bez osvětlení), fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, tělocvična, dětské hřiště, ping-pong, půjčovna kol (za poplatek 3 €/hodina), prádelna (za poplatek cca 5 €/prací cyklus či sušení, bez prášku), obchod, trezor za poplatek 2 €/den. Za poplatek 12 €/osoba/3 hodiny možnost návštěvy nového wellness centra (pro starší 18 let) - bazén se slanou vodou, turecká lázeň a sauna, masáže.
Na vyžádání možnost dokoupit snídaně či polopenzi.
Vratná kauce se hradí formou blokace na platební kartě. Půjčení povlečení a ručníků při příjezdu v ceně, případná výměna během pobytu za poplatek.
Po příjezdu se na místě povinně platí pobytová taxa - cca 1 €/osoba/den.

Bilo Classic bilo(4)

obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, balkon/terasa. Apartmány mají cca 45 m2, některé s možností klimatizace (za poplatek, nutno vyžádat při rezervaci).

Bilo Central bilo(4)

obývací místnost s pohovkou a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa. Apartmány mají cca 45 m2.

Trilo Classic trilo(6)

obývací místnost s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení, balkon/terasa. Apartmány mají cca 55 m2. Bez klimatizace.

Trilo Central trilo(6)

obývací místnost s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa. Apartmány mají cca 55 m2.

Vzdálenost k moři: 1500[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Bilo Classic bilo(4) zahrnuje:

  • nájem na týden, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií,

Cena Bilo Central bilo(4) zahrnuje:

  • nájem na týden, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií,

Cena Trilo Classic trilo(6) zahrnuje:

  • nájem na týden, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií,

Cena Trilo Central trilo(6) zahrnuje:

  • nájem na týden, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií,

Základní cena nezahrnuje

Cena Bilo Classic bilo(4) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: pobytová taxa (za týden), vratná kauce 200€,

Cena Bilo Central bilo(4) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: pobytová taxa (za týden), vratná kauce 200€,

Cena Trilo Classic trilo(6) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: pobytová taxa (za týden), vratná kauce 200€,

Cena Trilo Central trilo(6) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: pobytová taxa (za týden), vratná kauce 200€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lago di Garda
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Poiano Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.