Termín:
21. 4. – 28. 4. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
3 372  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

parkoviště, topení,

Popis

Residence Savoia se nachází ve středisku Passo Tonale v Trentinu uprostřed krásných hor Adamello. Residence leží jen pár kroků od sjezdovek na slunném, klidném místě přibližně 50 m od lanovky. Lyžařský areál Passo Tonale/Ponte di Legno se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole a nabízí téměř 70 km sjezdovek. Tato oblast je proslavena především díky ledovci Presena, který se nachází v nadmořské výšce 3015 m. Lyžařům se nabízí sjezdovky severních svahů Ponte di Legna (skvělé podmínky pro náročnější lyžaře) či široké jižní svahy v Passo Tonale vyhovující především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Na severní straně údolí je možné kabinovou lanovkou vyjet na sedlo Passo Paradiso (2 585 m) a vyzkoušet si kvalitní černou sjezdovku Paradiso s převýšením přes 700 m. Střediska Passo Tonale a Ponte di Legno jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. V okolí residence se nacházejí restaurace, bary a obchody.
Topení a elektřina se platí zvlášť podle skutečné spotřeby 0,25€ Kw/h.

Bilo bilo(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna.

Trilo trilo(6)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Bilo bilo(4) zahrnuje:

nájem na týden, parkoviště, povlečení, ručníky (za týden),

Cena Trilo trilo(6) zahrnuje:

nájem na týden, parkoviště, povlečení, ručníky (za týden),

Základní cena nezahrnuje

Cena Bilo bilo(4) nezahrnuje:

skipas,
Povinné poplatky: případná pobytová taxa, spotřeby energií, vratná kauce 150€, závěrečný úklid 45€,

Cena Trilo trilo(6) nezahrnuje:

skipas,
Povinné poplatky: případná pobytová taxa, spotřeby energií, vratná kauce 150€, závěrečný úklid 50€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Val di Sole
  • Místo dle CK: Passo Tonale

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Savoia **
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 200 m

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Residence Savoia **

Číslo zájezdu: 856234
Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Passo Tonale