Termín:
24. 3. – 31. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
4 049  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

parkoviště, topení,

Popis

Residence Savoia se nachází ve středisku Passo Tonale v Trentinu uprostřed krásných hor Adamello. Residence leží jen pár kroků od sjezdovek na slunném, klidném místě přibližně 50 m od lanovky. Lyžařský areál Passo Tonale/Ponte di Legno se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole a nabízí téměř 70 km sjezdovek. Tato oblast je proslavena především díky ledovci Presena, který se nachází v nadmořské výšce 3015 m. Lyžařům se nabízí sjezdovky severních svahů Ponte di Legna (skvělé podmínky pro náročnější lyžaře) či široké jižní svahy v Passo Tonale vyhovující především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Na severní straně údolí je možné kabinovou lanovkou vyjet na sedlo Passo Paradiso (2 585 m) a vyzkoušet si kvalitní černou sjezdovku Paradiso s převýšením přes 700 m. Střediska Passo Tonale a Ponte di Legno jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. V okolí residence se nacházejí restaurace, bary a obchody.
Topení a elektřina se platí zvlášť podle skutečné spotřeby 0,25€ Kw/h.

Bilo bilo(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna.

Trilo trilo(6)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Bilo bilo(4) zahrnuje:

nájem na týden, parkoviště, povlečení, ručníky (za týden),

Cena Trilo trilo(6) zahrnuje:

nájem na týden, parkoviště, povlečení, ručníky (za týden),

Základní cena nezahrnuje

Cena Bilo bilo(4) nezahrnuje:

skipas,
Povinné poplatky: případná pobytová taxa, spotřeby energií, vratná kauce 150€, závěrečný úklid 45€,

Cena Trilo trilo(6) nezahrnuje:

skipas,
Povinné poplatky: případná pobytová taxa, spotřeby energií, vratná kauce 150€, závěrečný úklid 50€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Val di Sole
  • Místo dle CK: Passo Tonale

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Savoia **
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 200 m

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.