Resort Slovenska Plaža

  Černá Hora, Budva

3/5

Resort Slovenska Plaža

    Černá Hora, Budva
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Budva

Umístění

Resort Slovenska Plaza je zasazen do autentického středomořského prostředí. Tento až rodinný areál obsahuje 10 samostatných vil, které jsou pojmenovány podle odlišných černohorských druhů rostlin a leží zhruba 500 m od centra Budvy.
Jedná se o turistickou vesničku ve středomořském stylu na pobřeží Jaderského moře. Areál byl postaven jako malé hotelové městečko s vlastními uličkami, náměstími a obchody, které jsou obklopeny různými typy apartmánů a pokojů.

Pláž

Písčito oblázková pláž, která je vhodná i pro malé děti, leží cca 150 m od hotelu.

Hotel

Recepce, restaurace, pizzerie, kavárny, butiky, galerie, dětské hřiště a herna, turistické agentury, zubní a ambulantní centra, kadeřnictví a kosmetika salony. Součástí hotelového vybavení jsou dva venkovní bazény s mořskou vodou.
Parkování za poplatek. Vedle hlavní restaurace nabízí resort Slovenska Plaza další dvě restaurace a tři bary.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou ***/**** s polopenzí
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky ***/**** s all inclusive.
Pokoje nabízejí balkon či terasu, TV/sat., trezor, klimatizaci, telefon a minibar.

Stravování

Polopenze či all inclusive.

Rekreace

V tomto turistickém rezortu se v létě koná řada festivalů a akcí. K dispozici je aerobik, škola břišních tanců, velké dětské hřiště i hodiny salsy, zumby, jógy a pilates.
Nejmladší hosté se mohou těšit na dětskou hernu o rozloze 150 m2 s labyrintem s moderními, bezpečnými vnitřními a venkovními hracími sadami.

Informace

Dětská postýlka 5 EUR
Při dopravě vlakem jsou klienti odváženi ze Splitu autobusem, ubytování v hotelu v pozdních večerních hodinách. V den odjezdu se hotel opouští v brzkých ranních hodinách, následuje transfer do Splitu a nástup do vlaku.

Resort „Slovenska plaza“ je jedním z prvních vítězů certifikátu ECO Label v Černé Hoře, certifikátu Evropské unie pro péči a ochranu přírodního prostředí. 

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Budva
  • Místo dle CK: Budva

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Slovenska Plaža Resort ***
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Slovenska Plaža Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 020 485
dnes 8–17 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Budva

3/ 5 7 recenzí


Romigu září 2018
Dovolena Budva. Byli jsme velmi spokojeni vse super jidlo vyborne plaze ciste lepsi dovolenou jsme nemeli jen jedna negativni poznamka pokoje kter... celá recenze


Jana září 2013
Slovenska Plaža, Budva. Oproti některým kritickým recenzím jsme se obávali, kde (a v čem) budeme trávit dovolenou, ale skutečnost byla nadmíru překvapivá ... celá recenze


Jarda T. červenec 2013
Hotelový komplex. perfektní dovolená... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.

Nezávazná objednávka

Resort Slovenska Plaža
    Černá Hora, Budva

Cena
7 440 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 020 485

Zájezd

dospělá osoba
2
7 440 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
675 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
522 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč